Čašník / čašníčka pre 4* hotel v krásnom prostredí Štiavnických vrchov

Primestar Hotels, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Salamandra Hotel****, Hodruša - Hámre
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800 - 1 200 EUR/mesiac+ pohyblivá zložka + motivačné osobné ohodnotenie a príplatky / finálna mzda závisí od individuálnych schopností a skúseností kandidáta
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- obsluha zákazníkov v odbytových strediskách hotela
- dodržiavanie štandardov stanovených gastronomickými pravidlami obsluhy hostí a zásad stolovania
- komplexná starostlivosť o zákazníka (poskytovanie servisu pri výbere jedál a nápojov)
- práca s pokladňou Blue Gastro

- kontinuálne vzdelávanie v oblasti somelierstva a baristiky
- možnosti kariérneho rastu v sieti našich hotelov
- možnosť využitia skipassov počas práce v zimnej sezóne
- motivačný program
- odmena nadriadeného
- wellness benefit
- Friends and Family rate - zľava na ubytovanie pre našich zamestnancov v rámci voľnej ubytovacej kapacity v sieti našich hotelov

Hľadáme ambicióznych ľudí, ktorí chcú byť súčasťou food & beverege teamu novej hotelovej siete Primestar Hotels, ktorá zastrešuje hotely na Slovensku a v Chorvátsku.
Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti. Všetky životopisy budú starostlivo posúdené. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.
Poslaním životopisu dáva uchádzač spoločnosti Primestar Hotels, a.s. svoj súhlas so spracovaním jeho osobných údajov pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie v zmysle zákona č. 428/2002 Z.z.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

čašník

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Pokladňa - základy
Skladové hospodárstvo - základy

Počet rokov praxe

2

- chuť pracovať a zlepšovať sa v odbore
- komunikatívnosť, flexibilita, zodpovednosť

Salamandra Resort a Hotel **** patrí pod prosperujúcu a silnú spoločnosť zameranú na rôzne oblasti podnikania. Hotel je zaradený do siete hotelov Primestar Hotels na Slovensku a v Chorvátsku z čoho vyplývajú rôzne zaujímavé benefity pre našich zamestnancov.

Adresa spoločnosti

Zochova 3
811 03 Bratislava