Pridať inzerát

Recepčná/ý na veterinárnej klinike

PrimaVet s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Rustaveliho 11, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900 EUR/mesiacK základnej zložke sa navyše pripočítavajú príplatky za víkendy a sviatky. Platové ohodnotenie závisí od dĺžky praxe, skúseností a osobného prínosu a entuziazmu pre prácu na klinike.
  • Termín nástupu: ASAP
  • Druh pracovného pomeru: živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-príprava recepcie na ranné otvorenie
-starostlivosť o recepciu počas dňa(čistota, dopĺňanie kancelárskych potrieb, občerstvenia)
-komunikácia s klientom: telefonická, emailová, osobná (hlavne termíny, všeobecné informácie),
-prijatie, registrácia, usmernenie, vyúčtovanie klienta
-predaj veterinárnych doplnkov, krmív
-príjem tovaru na sklad, sledovanie expirácií, participácia na inventúrach
-objednávanie kuriéra
-evidencia, skenovanie, archivácia a príprava dokladov pre účtovníka
-práca v internom software (objednávky, registrácia čakajúceho klienta, účtovanie)
-práca s Virtuálnou pokladňou (príjem, výdaj: hotovosť, platobný terminál, uzávierky)
Všetko potrebné zaškolíme.

-motivujúce platové ohodnotenie,
-10 dní plateného voľna,
-interné vzdelávanie,
-možnosť sebarealizácie,
-moderné vybavenie,
-príjemný pracovný kolektív,
-benefity pri starostlivosti o vlastné zvieratá,
-výhody pri nákupe u obchodných partnerov,
-možnosť parkovania a dobrá dostupnosť MHD, električka, v blízkosti potraviny
-zázemie pre zamestnancov, kuchynka na ohriatie vlastnej stravy, kávovar, pitný režim, občerstvenie

Kontaktujeme len vybraných uchádzačov. V prípade záujmu o ponuku, uveďte, prosím, Vaše telefónne číslo a emailovú adresu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Počet rokov praxe

v administratíve, obchode, komunikácii s klientom
1

-flexibilita, nekonfliktnosť, ochota učiť sa nové veci,
-kladný prístup k zvieratám
-organizačné schopnosti, časový manažment, zvládnutie občasného náporu prac. povinností,
-empatia a schopnosť ústretovej komunikácie s klientom,
-anglický prípadne nemecký jazyk na základnej komunikačnej úrovni (objednanie, vyúčtovanie),
-výhodou je prax s pokladňou, práca zahŕňa okrem administratívy a objednávania pacientov aj predaj doplnkových veterinárnych prípravkov, krmiva a vyúčtovanie už hotových faktúr za veterinárne úkony
-hľadáme energickú osobu, ktorá zvládne robiť viac vecí v rýchlom slede a s úsmevom na tvári

Sme tím mladých lekárov a asistentov, príjemne naladení, s motiváciou a chuťou sa zlepšovať. Kvalita našich služieb spočíva v spolupráci viacerých veterinárnych pracovísk. Máme zastúpenie kolegov rôznych špecializácií a tento dynamický kolektív neustále rozširujeme, pracujeme na svojich postupoch, pomáhame si a konzultujeme. Spája nás snaha poskytovať najlepšie veterinárne služby a mať spokojných zákazníkov, pri použití moderných postupov a technológií.

Adresa spoločnosti

Rustaveliho 11
831 06 Bratislava