Pridať inzerát

Asistent/ka manažéra/ky predajne (pre prevádzku v Brne)

Primark Slovakia s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Olympia Brno, U Dálnice, Modřice, Česko
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 50 000 Kč/mesiacMzda sa pohybuje od 50 000 CZK a jej finálna výška závisí od skúseností kandidáta/ky.
  • Termín nástupu: ASAP

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme Zástupca manažéra predajne. Človeka, ktorý sa nebojí zodpovednosti a ktorého láka mať priamy vplyv na výsledok predajne. Ako člen nášho manažérskeho tímu sa staneš dôležitou súčasťou spoločného úspechu. Budeš mať podiel na strategických rozhodnutiach a budeš viesť našich vedúcich jednotlivých oddelení k tomu, aby dosiahli stanovené ciele. Budeš mať dôležitú úlohu ako pri otváraní predajne, tak aj pri každodennej prevádzke našej novej predajne.

Aká bude Vaša náplň práce?

Budete riadiť každodennú prevádzku predajne, aby sa našim zákazníkom zaistil úžasný zákaznícky zážitok.
Budete rozvíjať a motivovať svoj tím.
Budete viesť predajňu tak, aby dosiahla čo najlepšie výsledky.
Budete dbať na dodržiavanie štandardov spoločnosti.
Budete mať priamy vplyv na komerčné rozhodnutia, čo znamená, že budete vedieť čo je trendy a budete denne objednávať tovar, aby ste podporili predaj.
Budete spravovať zásoby tak, aby ste minimalizovali náklady.

Budete sa podieľať na rozvoji jednej z najväčších maloobchodných spoločností.
Využijete príležitosť rozvíjať a realizovať svoje nápady.
Stanete sa súčasťou tímu, ktorý rád zdieľa svoje znalosti a skúsenosti.
Prácu v ľudsky orientovanej spoločnosti, ktorá kladie dôraz na diverzitu, inklúziu a etiku.
Stabilné zamestnanie a motivačné finančné ohodnotenie.
Aktraktívny balíček benefitov.

Do výberového procesu sa môžete zapojiť vyplnením prihlášky na nasledujúcom linku:

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

Naši zástupcovia manažéra sa k nám obvykle prihlasujú so skúsenosťami regionálneho manažéra, manažér

Počet rokov praxe

5

Niekoľko rokov skúseností s vedením predajne v rýchlo sa meniacom maloobchodnom prostredí.
Silné komunikačné a koučovacie schopnosti.
Schopnosť rýchlo reagovať na potreby zákazníkov.
Komerčné nastavenie mysle.
Dokážete rýchlo prechádzať medzi úlohami a viete organizovať druhých.
Silné analytické schopnosti, schopnosť modelovať a interpretovať dáta.
Orientáciu na výsledky a hľadanie riešení možných problémov.
Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni.

Sme Primark – jedna z najväčších značiek v maloobchode s módou. Naše korene sú v Írsku a v posledných rokoch sme sa rýchlo rozrástli. Máme viac ako 400 obchodov po celej Európe a Amerike. Ide nám predovšetkým o zábavu, módu a skvelú kariéru. Sme rýchli a vždy ponúkame úžasnú módu za úžasné ceny. Udávame trendy a potrebujeme skvelých ľudí, ktorí nám pomôžu pokračovať v raste nášho podnikania.

Kontakt

Kontaktná osoba: Lenka Balážová
Tel.: +421911699315
E-mail: poslať životopis