Pridať inzerát

Analytik pre riadenie rizika

Prima banka Slovensko, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 1 200 EUR/mesiac

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu v Bratislave hľadáme tímového a pozitívneho kolegu so zmyslom pre detail, vysokou mierou samostatnosti a zodpovednosti a silným analytickým a kritickým myslením.

Čo od Vás budeme očakávať?
- Prípravu pravidelných interných reportov, analýzu vývoja a odchýlok v rámci portfólia.
- Štatistické spracovanie dát a modelovanie predikcií.
- Vyhotovenie ad-hoc analýz a reportov podľa rôznych požiadaviek.
- Vypracovanie komentárov k výsledkom analýz.
- Interpretáciu výsledkov analýz a prípravu odporúčaní pre manažment s podporou skúsenejších kolegov.
- Spoluprácu s kolegami v rámci tímov riadenia rizík a ostatných tímov v banke.

Okrem zaujímavej práce ponúkame aj:
- Interné školenia a podpora pri osobnostnom raste.
- Ročné odmeny pre tých najlepších.
- Mobilný telefón s výhodným zamestnaneckým paušálom a neobmedzeným internetom aj na osobné účely.
- Stravné lístky.
- Príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie.
- Príjemné, moderné pracovné prostredie.
- Mladý dynamický kolektív.
- Pružný pracovný čas.
- Stabilné prostredie v prosperujúcej spoločnosti.

V prípade záujmu o danú pracovnú pozíciu zašlite prosím Váš profesijný životopis cez portál profesia alebo prostredníctvom našej webovej stránky https://www.primabanka.sk/kariera/vo...

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem. CV zasielajte v slovenskom jazyku. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

matematické, technické alebo ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
SQL - Pokročilý
Visual Basic for Applications (VBA) - Základy

Počet rokov praxe

2

- predošlá prax (i formou brigád príp. trainee programu) na obdobnej pozícii v bankovníctve v oblasti rizika podmienkou
- skúsenosti s programovaním v SQL/VBA sú podmienkou
- znalosť programu SAS výhodou
- výborná znalosť MS Excel – predošlá prax so spracovaním veľkého množstva dát výhodou
- pasívna znalosť anglického jazyka (porozumenie textu)

Vhodný kandidát by sa mal ďalej vyznačovať:
- chuťou učiť sa, pracovať na sebe, rozvíjať svoje zručnosti
- vytrvalosťou a schopnosťou pracovať efektívne
- nadšením pre prácu s dátami
- rozvinutým analytickým, koncepčným a kritickým myslením
- zmyslom pre detail a zameraním na výsledok
- tímovým duchom a otvorenou komunikáciou

Prima banka je v posledných rokoch najrýchlejšie rastúcou retailovou bankou na Slovensku a podľa nezávislých prieskumov má už štvrtý rok po sebe najspokojnejších klientov spomedzi najväčších slovenských bánk.
V súčasnosti má Prima banka 120 pobočiek a 317 bankomatov a je jedinou bankou, ktorá svojimi pobočkami pokrýva všetkých 79 okresov Slovenska.
Bližšie informácie ohľadne spracúvania osobných údajov, ako aj práva dotknutých osôb sú zverejnené na webovom sídle banky.