Pridať inzerát

Odborný referent na odbore depozít

Prima banka Slovensko, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Žilina
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 800 EUR/mesiac- základná mzda od 800 €, v závislosti od skúseností a znalosti, potom postupný nárast - ročná odmena v závislosti od hodnotenia výkonnosti - mimoriadne odmeny

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme zodpovedného, spoľahlivého kolegu so zmyslom pre detail a systém, ktorý zvláda vysoké pracovné nasadenie a zároveň plní svoje pracovné úlohy v požadovanej kvalite.
Hlavnou úlohou odborného referenta, bude práca v systémoch banky, preverovanie subjektov, vykonávanie nastavení a zmien na klientoch a účtoch banky a ďalšie s tým súvisiace činnosti.

Vašou pracovnou náplňou bude:
- Nastavovanie a vykonávanie zmien na klientoch a účtoch klientov banky
- Zabezpečovanie činností vyplývajúcich s legislatívnych povinností banky – poskytovanie súčinností, exekúcie, presun účtov
- Komunikácia s obchodnou sieťou a odbormi banky v súvislosti s pridelenými úlohami a požiadavkami
- Zabezpečovať správu dokumentácie a ostatnej administratívy v rámci odboru

Okrem zaujímavej práce ponúkame aj:
- Kvalitné interné školenia a podpora pri osobnostnom raste.
- Zaujímavé finančné ohodnotenie a ročné odmeny pre tých najlepších.
- Mobilný telefón s výhodným zamestnaneckým paušálom a neobmedzeným internetom aj na osobné účely.
- Stravné lístky.
- Príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie.
- Príjemné, moderné pracovné prostredie a dobrý kolektív.
- Stabilné prostredie v prosperujúcej spoločnosti.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

- prax v oblasti bankovníctva výhodou
- administratívne zručnosti a systémovosť práce
- vytrvalosť, spoľahlivosť, dôslednosť a presnosť
- analytické myslenie s vysokým zameraním na detail
- schopnosť myslieť v súvislostiach
- chuť učiť sa nové veci
- samostatnosť, ale aj schopnosť pracovať v tíme

Prima banka je v posledných rokoch najrýchlejšie rastúcou retailovou bankou na Slovensku a podľa nezávislých prieskumov má už štvrtý rok po sebe najspokojnejších klientov spomedzi najväčších slovenských bánk.
V súčasnosti má Prima banka 120 pobočiek a 317 bankomatov a je jedinou bankou, ktorá svojimi pobočkami pokrýva všetkých 79 okresov Slovenska.
Bližšie informácie ohľadne spracúvania osobných údajov, ako aj práva dotknutých osôb sú zverejnené na webovom sídle banky.