Pridať inzerát

Zástupca vedúceho výroby - prevádzka Martin

Prievidzské pekárne a cukrárne, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Kollárova, Martin
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 EUR/mesiacZákladná mesačná mzda 1000€ brutto + odmeny do výšky 300€
  • Termín nástupu: ASAP

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme nového kolegu na pozíciu zástupca vedúceho výroby v Martine , ktorý zvládne:
• efektívne riadiť prevádzku pekárskej výroby a jej zamestnancov
• zabezpečiť materiálovo aj personálne výrobu a objednávky
• kontrolovať stav zásob, evidenciu a pohyb surovín a obalov pre pekársku výrobu
• niesť zodpovednosť za dodržiavanie technologických predpisov, postupov a technických noriem jednotlivých výrobkov
• niesť zodpovednosť za dodržiavanie hygienických, požiarnych, bezpečnostných a interných predpisov pri práci
• viesť a kontrolovať evidencie vstupov a výstupov výrobne
• plánovať, kontrolovať a spracovať dochádzku podriadených
• spolupracovať s vedením spoločnosti pri vypracovaní a plnení stratégie výroby pekárne
• reportovať výsledky vedeniu spoločnosti

Práca v stabilnej regionálnej spoločnosti
Sociálny program
Zamestnanecké benefity
Úhrada nákladov za vstupnú lekársku prehliadku
Po skúšobnej dobe úhrada nákladov za Zdravotný preukaz pracovníka v potravinárstve
Úhrada nákladov na získanie Osvedčenia o odbornej spôsobilosti pre epidemiologicky závažnú činnosť

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, zašlite nám svoj profesný životopis prostredníctvom kontaktného formulára.

Všetkým uchádzačom vopred ďakujeme za prejavený záujem o prácu v našej spoločnosti.

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

skúsenosti z vedením tímu výhodou
precíznosť
praktické myslenie
spoľahlivosť
flexibilita

Významná potravinárska spoločnosť so stabilným a rozhodujúcim postavením na trhu v regióne so širokou škálou výrobkov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Košovská cesta 12
971 01 Prievidza