Pridať inzerát

Product owner junior/Project manager junior

Pricewise, s.r.o.

  • Miesto práce: Vajnorská 100A, Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 7,5 EUR/hod.+ variabilná zložka
  • Termín nástupu: dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Aktívna komunikácia (väčšinou v angličtine, ak ovládate nemčinu, určite bude príležitosť) s klientmi ohľadom ich potrieb a požiadaviek
- Analýza požiadaviek - zhodnotenie, či daná požiadavka je realizovateľná a v súlade so stratégiou rozvoja
- Definovanie požiadaviek na development team (high level popis zadania)
- Odhad času a budgetu potrebného na dodanie riešenia, sledovanie budgetu
- Manažovanie vývoja a releasov
- Koordinácia vývoja so senior projektovým manažérom a vývojárskym tímom
- Zabezpečovanie pravidelných releasov a ad hoc setup hardware a otestovanie riešenia po vývoji.

Čo ponúkame:
- Flexibilitu
- Príležitosť na rozvoj a prebratie iniciatívy, zodpovednosti
- Otvorené komunikačnú kultúru
- Priamy dosah na úspech projektov
- Možnosť ovplyvniť smerovanie vývoja produktu
- Príjemných a easygoing kolegov
- Moderné pracovné prostredie
- Podnetné prostredie a špičkový tím
- Vidieť rýchlo reálne výsledok svojej práce, ktorý viete reálne využiť

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Komunikatívna osobnosť, otvorená, schopná rozvíjať vzťahy s klientom
- Aktívna angličtina (nemčina vie byť výhodou)
- Technický background výhodou (dôležité je mať prehľad a rozumieť high-level otázkam)
- Silné organizačné schopnosti a schopnosť prioritizovať
- Skúsenosť s JIRA (prípadne iným PM toolom) - veľká výhoda ale nie nutnosť
- Linux, MongoDB, AWS, Docker - výhodou, ale nie nutnosť (nie je problém sa naučiť potrebné veci)
- Samostatnosť, koncepčné myslenie (schopnosť poradiť si aj s menej štruktúrovaným zadaním

Pricewise je slovenská spoločnosť s viac ako 10-ročnou históriou v oblasti analýz zákazníckych dát, tvorby vernostných programov a nastavovania cien. Naši data scientisti pracujú primárne s dátami prestížnych zahraničných klientov hlavne z UK a Saudskej Arábie z rôznych biznis sektorov, ktorým pomáhajú robiť lepšie rozhodnutia, so zámerom zvyšovania ich zisku. Našou ambíciou je kontinuálna expanzia na zahraničné trhy a budovanie excelentnej reputácie najmä u zahraničných klientov. Na svojom konte máme medzinárodné ocenenie Loyalty Awards Londýn v oblasti spracovania dát v CRM. Náš Pricewise tím spája ľudskosť, spolupráca a orientácia na výsledok. Ambicióznosť a dôraz na inováciu idú u nás ruka v ruke s triezvosťou. Myslíme vo veľkom a držíme sa pri zemi.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov