Pridať inzerát

Digital Marketing Campaign Specialist

Pricewise, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Ružová dolina, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 400 EUR/mesiacUvedená mzda predstavuje tvoje minimálne platové ohodnotenie. Na finálnej sume sa spoločne dohodneme na základe tvojich skúseností.
  • Termín nástupu: ASAP
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho oranžového tímu hľadáme ďalšiu posilu. Niekoho, kto nám bude pomáhať realizovať marketingové stratégie a scenáre dohodnuté s našimi klientmi. Môžeš sa tešiť na zaujímavé projekty pre rôzne zahraničné brandy ako je BREWDOG, YVES ROCHER, YANKEE CANDLE, SIGNET JEWELERS, ale aj skvelé lokálne značky ako CURAPROX, WEBSUPPORT, ŠKODA, DEDOLES.

Potrebujeme, aby si mal/a zmysel pre detail a neprehliadol/a najmenšiu chybičku. Očakávame, že budeš iniciatívne navrhovať zlepšenia našich marketingových kampaní a budeš mať chuť rozširovať svoj skillset.
Je pre nás dôležité, aby si sa vedel/a zorientovať v technických veciach - základy HTML, CSS alebo Javascript sú viac ako vítané.

A čo bude tvoja úloha?

➥ Komunikovať s klientom a správne pochopiť jeho zadania, na základe ktorého budeš vymýšľať logiku kampane.
➥ Spúšťať dohodnuté marketingové stratégie a navrhovať nové vylepšenia pre personalizované kampane.
➥ Budeš pripravovať aj push notifikácie, či weblayere.
➥ Priebežne kontrolovať a strážiť či je všetko nastavené tak, ako má byť - aj po obsahovej aj po funkčnej stránke. Súčasťou kontroly je aj gramatická “skúška” správnosti. :-)
➥ Si ten/tá, ktorý/á bude zodpovedať za celkový tip- top výstup pre klienta podľa dohodnutých podmienok.

➥ Flexibilná pracovná doba, možnosť Home officu.
➥ Top technológie a tooly, s ktorými pracujeme.
➥ Nechceme, aby si zaspal/a na vavrínoch. Seba vzdelávanie a vzdelávacie kurzy sú u nás podporované.
➥ Obľubujeme spoločné akcošky - vianočnú párty, teambuildingy, raňajky, narodeninové oslavy či tímové kvízy.
➥ Neformálne prostredie a skvelí ľudia ako kolegovia, ktorí patria k špičke vo svojom obore.
➥ Tím, ktorý expanduje na zahraničné trhy a ty môžeš byť súčasťou nášho rastu.
➥ Dobrovoľníčime, zdieľame naše know-how iným, pomáhame, učíme na školách.
➥ Pet friendly prostredie.
➥ Preplácame spoločné športové aktivity (bedminton, lezenie…)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
HTML - Základy
CSS - Základy
JavaScript - Základy
Adobe Photoshop - Základy
Exponea - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

➥ Technického človeka - skilly ako HTML, CSS, či práca s frontedom Ti nie je cudzia.
➥ Ovládaniu JavaScriptu sa veľmi potešíme. :)
➥ V Exceli by si sa mal/a cítiť ako ryba vo vode.
➥ Máš dobrú úroveň angličtiny a v pohode zvládneš cally so zahraničnými klientmi.
➥ Máš veľký zmysel pre detail.
➥ Prispôsobiť sa zmenám Ti nerobí problém.
➥ Skúsenosti s CDP platformami ako je napr. Exponea, či programovaním sú veľkou výhodou.

Pricewise je slovenská spoločnosť s viac ako 10 ročnou históriou v oblasti analýz zákazníckych dát, tvorby vernostných programov a nastavovania cien. Naši data scientisti pracujú s dátami veľkých československých klientov z rôznych biznis sektorov, ktorým pomáhajú robiť lepšie rozhodnutia, so zámerom zvyšovania ich zisku. Našou ambíciou je kontinuálna expanzia na zahraničné trhy a získavanie stále väčšieho množstva zahraničných klientov. Na svojom konte máme medzinárodné ocenenie Loyalty Awards Londýn v oblasti spracovania dát v CRM. Náš Pricewise tím spája ľudskosť, spolupráca a orientácia na výsledok. Ambicióznosť a dôraz na inováciu idú u nás ruka v ruke s triezvosťou. Myslíme vo veľkom a držíme sa pri zemi.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Grösslingova 52
811 09 Bratislava