Pridať inzerát

Asistent projektového manažéra

Pricewise, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava II, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 5 - 8 EUR/hod.Výsledná mzda závisí od skúseností uchádzača
  • Termín nástupu: Ihneď
  • Druh pracovného pomeru: skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť, internship, stáž

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme šikovného

- malá spoločnosť pracujúca pre veľkých hráčov na slovenskom trhu, ale aj v zahraničí
- práca v tíme skúsených ľudí – všetci v Pricewise patria k špičke vo svojom obore s dlhoročnými skúsenosťami a praxou, či už na Slovensku alebo v zahraničí, čo zároveň platí aj o našich klientoch
- zaujímavé spektrum klientov s rôznorodým záberom podnikania a špecifickými biznis potrebami
- neformálne prostredie a skvelý kolektív ľudí okolo seba

V prípade záujmu, pošlite svoj životopis v slovenskom jazyku na pavlina.laukova@pricewise.sk
Odoslaním životopisu súhlasíte so správou, spracovaním a uchovaním osobných údajov spoločnosťou Pricewise, s.r.o. Viac informácií o zásadách so spracovaním osobných údajov na http://www.pricewise.sk/gdpr

Pozícia je obsadzovaná pre rakúsku pobočku Skiwise GmbH, ktorá sídli v Bratislave a orientuje sa na lyžiarske strediská na Slovensku a v zahraničí.

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft PowerPoint - základy
Google Docs, Sheets, Slides - základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Pozícia je vhodná pre študenta/tku strednej alebo vysokej školy, ktorý je orientovaný na technické zameranie.
- Baví Ťa práca s rôznymi systémami, či už firemnými alebo takých, ktoré ešte nepoznáš a vyvíjajú sa v našej spoločnosti.
- Si proaktívny, nebojíš sa ponúknuť viacero riešení a vyskúšať niekoľko možností, kým sa dopracuješ k správnemu záveru.
- Medzi Tvoje hobby patrí programovanie, ale cítiš, že toto nie je celkom smer, ktorému sa chceš venovať.
- Technika Ti nie je cudzia, nakoľko stráviš veľa času testovaním a hľadaním rôznych chýb.
- Taktiež Ti občas nevadí niekam vybehnúť a zohnať čo treba.

Pricewise je malá spoločnosť pracujúca pre veľkých hráčov na slovenskom a zahraničnom trhu s portfóliom služieb zameraným na vernostné programy, pricing a direct marketing, všetky podložené sofistikovanou analytikou zákazníckych dát.

Medzi klientov Pricewise patria firmy ako Medusa Group, Tatry Mountain Resorts, Nay Elektrodom, Electro World, Curaprox a ďalší.

Cieľom Pricewise je dodať klientovi zmysluplnú marketingovú inováciu, ktorá preukázateľne zvýši jeho výnos a zisk. Pricewise nie sú len konzultanti, sú to partneri, ktorí svoje nápady spolu s klientom aj realizujú a dlhodobo rozvíjajú. Do portfólia ich práce tak patrí aj výroba a dodávanie softvéru, end-to-end projektový manažment, ale aj grafický dizajn a copywriting. V štyroch kanceláriách v Bratislave a v Prahe pracuje spolu vyše 20 skvelých ľudí.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Grösslingova 52
811 09 Bratislava