Pridať inzerát

Údržba hotela

Pretty Green S.L.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Ibiza, Španielsko
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2 000 EUR/mesiacBonus pri ukončení zmluvy na konci sezony.
  • Termín nástupu: Nastup mozny ihned

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca vyžaduje, aby úspešný kandidát mal skúsenosti a znalosti s údržbou hotelov alebo víl pre pobyt turistov. Patria sem bežné opravy v hoteli alebo vile, ako sú toalety, trezor, svetlá, vymienanie zámkov dverí, aplikácia silikónu, maľovanie a uprav stien a iné bežné problémy...

Táto osoba bude tiež riadiť 9-miestnu dodavku a prepravovat našich hostí a musi ovladat anglicky jazyk na urovni dohovorenia sa.

Platnosť pracovnej zmluvy bude odteraz na 6 mesiacov.

EÚ Zmluva s poistením, služobné vozidlo, byt a strava z casti hradena.

Informácie o výberovom konaní

posli nam svoj zivotopis na
www.prettygreen.life
[email protected]

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

3

Skúsenosti z prace na hotely

Pretty Green je spoločnosť zaoberajúca sa prenájmom luxusných dovoleniek, správou nehnuteľností a developerskou spoločnosťou na IBIZE v Španielsku. Ponúkame kolekciu cenovo dostupných luxusných víl v našich vlastných nehnuteľnostiach navrhnutých tak, aby vyhovovali potrebám rekreačných aj obchodných cestujúcich.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov