Pridať inzerát

Referent zákazníckeho servisu

PRETOLOG s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Martina Rázusa 5, 010 01 Žilina
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 696 - 896 EUR/mesiaczákladná mesačná mzda 696€ + prémie 140 až 200€
  • Termín nástupu: ihneď/dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-spracovanie požiadaviek zákazníkov
-spracovanie dokladov pre vodičov, ktoré sú potrebné pri nakládke a rozvoze tovaru - nakládky a príprava dodacích listov a faktúr
-spracovávanie dodacích listov a faktúr po návrate vodičov z rozvozu - fakturácia
-dvojzmenný pracovný režim: 6,00-14,30 hod., 11,30-20,00 hod.

-príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie (III. pilier)
-práca na pracovnú zmluvu

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov. Za pochopenie a všetky reakcie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - základy
Microsoft Word - základy
Microsoft Office 365 - základy

-zodpovednosť, samostatnosť, komunikatívnosť
-skúsenosti s fakturáciou - výhodou
-skúsenosti s IS Helios - výhodou

Pretolog s.r.o. patrí medzi významné slovenské distribučno-logistické spoločnosti na distribúciu potravín. Medzi jej hlavné činnosti patrí skladovanie a doprava potravín vozidlami v dvojteplotnom režime. Rozvozná sieť pokrýva celé územie Slovenskej republiky. Spoločnosť Pretolog s.r.o. je členom skupiny PRETO.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Adresa spoločnosti

M. Rázusa 5
010 01 Žilina