Pridať inzerát

Plánovač výroby

PRETO Ryba, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Hviezdoslavova, Žilina
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 - 1 200 EUR/mesiac1000€ základná mesačná mzda + prémie do výšky 20%
  • Termín nástupu: ihneď/dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

•analytická príprava súvisiaca s vytvorením denného, prípadne predikčného plánovania na dlhšie časové obdobie; súčasťou tohto procesu je evidencia akcií, udržiavanie optimálnej skladovej zásoby výrobkov
•komunikácia denného plánu s jednotlivými manažérmi výroby za účelom optimalizácie využitia výrobných kapacít
•komunikácia aktuálneho denného stavu výroby s dotknutými líniami spoločnosti, prípadne spoločnosťami v rámci skupiny
•plánovanie dennej výroby výrobkov
•správa, vytváranie, udržiavanie kmeňových kariet výrobného sortimentu v stave podľa požiadaviek
•optimalizácia procesov plánovania prostredníctvom komunikácie s príslušnými partnermi/líniami, ktoré proces plánovania ovplyvňujú svojimi vstupmi

-príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie (III. pilier)
-príspevok na stravovanie nad rámec Zákonníka práce
-vianočný a veľkonočný balíček
-stabilné a dlhodobé zamestnanie

Kontaktovať budeme len vybraných záujemcov. Za pochopenie a všetky reakcie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Základy
Microsoft Office 365 - Základy

Počet rokov praxe

1

-logické myslenie
-znalosť a orientácia v oblasti výrobných procesov – výhodou
-znalosť postupov a techník plánovania – výhodou
-skúsenosti v potravinárskom priemysle – výhodou
-dobrý time management
-časová flexibilita
-prozákaznícka orientácia
-schopnosť tímovej práce
-rozhodovacie a organizačné schopnosti
-schopnosť efektívne komunikovať, schopnosť argumentovať a presvedčiť, vyjednávať
-schopnosť zvládať nápor práce, stresové situácie
-zodpovednosť, samostatnosť
-skúsenosti s IS Helios – výhodou

PRETO Ryba je novovytvorená dcérska spoločnosť Ryba Žilina, ktorá je jej 100-percentným vlastníkom. Je najväčší výrobca rybacích a lahôdkových šalátov na Slovensku s najstarším nepretržite fungujúcim podnikom na spracovanie rýb fungujúcim v Žiline od roku 1924.
Spoločnosť PRETO Ryba zabezpečuje výrobu rybích špecialít vo svojom závode v Žiline a lahôdkových špecialít v Častkovciach. Výhradným odberateľom spoločnosti PRETO Ryba je Ryba Žilina, ktorá zabezpečuje odbyt jej výrobkov.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov