Pridať inzerát

Plánovač výroby

PRETO Ryba, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Hviezdoslavova, Žilina
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 933 EUR/mesiac812€ základná mesačná mzda + prémie do 15%
  • Termín nástupu: ihneď/dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-plánovanie výroby na základe zadefinovaných výrobných kapacít, dostupnosti materiálu a dodacích termínov pre zákazníkov
-sledovanie prípadného obmedzenia vyplývajúce z výrobného procesu, ktoré by mohli ovplyvniť dátum ukončenia výrobnej objednávky
-preplánovanie a zásah do výroby v prípade potreby (nevyhovujúci materiál, omeškanie dodávky, urgentná požiadavka od zákazníka a pod.)
-príprava podkladov pre výrobu na základe objednávky od zákazníka
-udržiavanie optimálnej skladovej zásoby
-nahrávanie a úprava sortimentných kariet výrobkov
-nastavovanie kapacít a termínov pre výrobu
-spolupráca pri vytváraní forecastu (krátko, stredne a dlhodobých)
-spracovanie dát (akcií) v MS Excel
-spracovávanie dát v informačnom systéme
-riešenie vzniknutých problematických situácií

- príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie (III. pilier)
- príspevok na stravovanie nad rámec Zákonníka práce

Kontaktovať budeme len vybraných záujemcov. Za pochopenie a všetky reakcie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - základy
Microsoft Office 365 - základy

Počet rokov praxe

0

-logické myslenie
-znalosť a orientácia v oblasti výrobných procesov – výhodou
-znalosť postupov a techník plánovania – výhodou
-skúsenosti v potravinárskom priemysle – výhodou
-dobrý time management
-časová flexibilita
-prozákaznícka orientácia
-schopnosť tímovej práce
-rozhodovacie a organizačné schopnosti
-schopnosť efektívne komunikovať, schopnosť argumentovať a presvedčiť, vyjednávať
-schopnosť zvládať nápor práce, stresové situácie
-zodpovednosť, samostatnosť
-skúsenosti s IS Helios – výhodou

Spoločnosť zabezpečuje výrobu rybích a lahôdkových špecialít vo svojom závode v Žiline a v Častkovciach. Je najväčší výrobca rybacích a lahôdkových šalátov na Slovensku. PRETO Ryba, s.r.o. je dcérska spoločnosť spoločnosti Ryba Žilina, spol. s r.o..

Adresa spoločnosti

P. O. Hviezdoslava 8194/85
010 01 Žilina