Pridať inzerát

Obchodný manažér a vedúci predajní AzAlvásért pre Maďarsko

PreSpanok s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Madaras, Maďarsko
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2 000 - 4 000 EUR/mesiac

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sme spoločnosť, ktorá pôsobí v segmente zdravého spánku už od roku 1991. V súčasnej dobe máme viac ako 70 predajní v troch krajinách a do 3-5 rokov plánujeme tento počet rozšíriť na 200. Našou filozofiou je zákazníkom nielen predávať, ale kompletne sa o nich postarať od odborného poradenstva cez perfektný servis až po dopravu priamo k zákazníkovi domov, vrátane montáže výrobkov. Sme presvedčení, že kultúra zdravého spánku nie je v Maďarsku úplne rozvinutá, a to chceme zmeniť!
Hľadáme obchodného riaditeľa, ktorý nám pomôže vybudovať maloobchodnú sieť AzAlvászért v Maďarsku a ktorý bude predovšetkým vedúcim pracovníkom so skúsenosťami v oblasti maloobchodu alebo predaja. Chceme v Maďarsku vybudovať mnoho predajní , ale chceme začať v najväčších mestách a na dobrých miestach. Nehľadáme odborníkov na spánok – naučíme vás všetko potrebné, aby ste porozumeli našim produktom a segmentu. Hľadáme ľudí, ktorí sa nezastavia pred žiadnym cieľom, majú radi výzvy a bude ich baviť motivovať a rozvíjať vlastný obchodný tím. Hľadáme človeka, ktorý dokáže prevziať zodpovednosť a zároveň ju delegovať na ostatných. Budete pracovať s najlepšími spacími produktami na svete a budete meniť kvalitu života zákazníkov k lepšiemu. Predaj pre vás nemôže byť iba teória, musíte sa vedieť postaviť do úlohy predajcu a vedieť perfektne robiť všetko, čo by mal váš tím robiť a vedieť.
Podmienkou pre túto pozíciu je znalosť maďarského jazyka na úrovni rodnej reči plus schopnosť plynulej komunikácie v anglickom alebo slovenskom jazyku.
Naša predstava obchodného riaditeľa nie je niekto, kto sedí v kancelárii na deleguje úlohy – náš obchodný riaditeľ pracuje predovšetkým v teréne a so svojimi ľuďmi. Bude tráviť 4-5 dní v týždni na predajniach a bude priamo zodpovedný za ich výsledky. Viac než úlohy, ako je zostavovanie produktového portfólia alebo starostlivosť o správne množstvo tovaru na predajniach očakávame, že obchodný riaditeľ bude schopný rozvíjať kvalitu našich predajných tímov.
Ak sa v tomto popise spoznávate, tešíme sa na Vás!

Popis:
- Zodpovednosť za obchodné výsledky predajní AzAlvászért v Maďarsku, ich obrat a
plnenie plánov.
- Budovanie a motivovanie vašich predajných tímov
- Školenia rozvoj predajných a produktových zručností tímu
- Reportovanie a intenzívny kontakt s vrcholovým vedením spoločnosti
- Neustály rozvoj seba a svojich zamestnancov

- Nadštandardné ohodnotenie a bonusy za plnenie plánu
- Kvalitný systém vzdelávania, ktorý vás podporí
- Neustálu spätnú väzbu a rozvoj vašich zručností a znalostí
- Budúcnosť vo firme, ktorú čaká ešte väčší rozvoj
- Práci, v ktorej sa nebudete nudiť ani jeden deň
- Tím kolegov, na ktorých sa budete tešiť, a na ktorých nikdy nezabudnete
- Filozofiu, produkty, predajne a značky, na ktoré budete hrdí

Požiadavky na zamestnanca

Maďarský jazyk - Pokročilý (C1) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

- Schopnosť hovoriť maďarsky ako svojou rodnou rečou
- Zodpovednosť
- Pozitívnu energiu a nadšenie pre práci
- Skúsenosti s vedením tímu maloobchodného predaja minimálne 2-4 roky
- Skúsenosti s predajom B2C sú výhodou
- Vodičský preukaz skupiny B (práca zahŕňa cestovanie po celom Maďarsku)

Radi medzi sebou privítame nového/novú kolegu/kolegyňu, ktorý(á) sa nezastaví pred žiadnou úlohou, má rád/a výzvy, chce sa sám/sama ďalej vzdelávať a posúvať. Sme dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť pôsobiaca na území ČR, Poľska, Slovenska a Maďarska. Našim cieľom je poskytovať zákazníkom kvalitný, pohodlný a zdravý spánok vďaka produktom renomovaných českých aj svetoznámych značiek.
Celkovo máme viac ako 70 obchodov a stovky zamestnancov na rôznych pozíciách. Chceme ďalej expandovať a hľadáme do tímu kolegu/kolegyňu, ktorý(á) nám pomôže v ďalšom rozvoji. Pokiaľ chcete ukázať, čo vo vás je, ponúkame jedinečnú príležitosť.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov