Údržbár pre 4* hotel v krásnom prostredí Štiavnických vrchov

Premium Star Hotels, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Salamandra Hotel****, Hodruša - Hámre
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900 EUR/mesiac- plus príplatky za víkendy a sviatky - po skúšobnej dobe prehodnotenie platu na základe vedomostí a šikovnosti daného kandidáta
  • Termín nástupu: október 2021
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- riešenie požiadaviek jednotlivých oddelení na technickú údržbu, práce podľa daných priorít, samostatné myslenie a odstraňovanie rôznych typov závad na základe knihy závad a pokynov nadriadených,
- kompletné technické zabezpečenie a údržba všetkých izieb hotela, verejných vnútorných a vonkajších priestranstiev, údržba a oprava všetkých typov inštalácií, vzduchotechniky, vodoinštalácií, elektriky, atď.,
- monitoring a základná údržba celého vozového a strojového parku, čističky odpadových vôd, vodárne, LAPOL-u a odpočet meračov,
- samostatné upozorňovanie na hroziace závady, ohlasovanie rizikových situácií, navrhovanie funkčných riešení a po konzultácii ich odstránenie.
- podriadený bude hotelovému manažérovi a vedúcemu údržby

- atraktívne pracovné prostredie
- možnosť kariérneho rozvoja, získanie odborných školení, skúšok z vyhlášok, vyššieho stupňa vodičského preukazu, atď.
- zisk skúseností v prostredí prémiového 4* hotela
- po dohode možný aj turnusový (týždenný) pracovný režim
- zabezpečené stravovanie
- uniforma leto/zima počas trvania pracovného pomeru zdarma
- pri týždňových turnusoch zabezpečené bezplatné ubytovanie
- možnosť využitia vstupov do wellness a skipassov
- Friends and Family rate - zľava na ubytovanie pre našich zamestnancov v rámci voľnej ubytovacej kapacity v sieti našich hotelov
- možnosť zamestnaneckých cien stravy v našich prevádzkach počas Vašej dovolenky

Ak Vás naša ponuka zaujala, spĺňate uvedené požiadavky a máte záujem zúčastniť sa výberového konania na uvedenú pozíciu, zašlite nám svoj štruktúrovaný životopis na e-mailovú adresu: hotelmanager@salamandrahotel.sk.

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti. Všetky životopisy budú starostlivo posúdené. Kontaktovať budeme len uchádzačov spĺňajúcich väčšinu požadovaných kritérií.

Poslaním životopisu dáva uchádzač spoločnosti Primestar Hotels, a.s. svoj súhlas so spracovaním jeho osobných údajov pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie v zmysle zákona č. 18/2018 Z.z.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- hľadáme šikovného technického zamestnanca s minimálne 3-ročnou skúsenosťou z technicky podobného typu prevádzky (ubytovňa, nemocnica, škola, veľkokapacitná reštaurácia, športové stredisko, wellness centrum .....)
- uprednostnení budú uchádzači, ktorí majú skúšku z vyhlášky 508, &21, &22, resp. &23 (elektro.), prípadne inú špecializáciu/prax (inštalatér, strojník, zámočník, mechanik, stavbár ...)
- vodičský preukaz typu B je povinný
- tímový hráč
- zmysel pre poriadok, systém a precíznosť
- schopnosť čítať technickú dokumentáciu,
- schopnosť primeranej komunikácie a vystupovanie pred zákazníkmi, hosťami a ostatným hotelovým personálom,
- znalosť práce s PC, skenerom, tlačiarňou, smartfónom a fotoaparátom.

Patríme pod prosperujúcu a silnú spoločnosť zameranú na rôzne oblasti podnikania. Hotel je zaradený do siete hotelov Premium Star Hotels na Slovensku a v Chorvátsku z čoho vyplývajú rôzne zaujímavé benefity pre našich zamestnancov.

Adresa spoločnosti

Primestar Hotels, a.s.
Zochova 3
811 03 Bratislava