Pomocná sila do kuchyne (Brigáda, TPP) pre 4* Hotel Salamandra

Premium Star Hotels, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Salamandra Hotel****, Hodruša - Hámre
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800 EUR/mesiacPlus príplatky za víkendy a sviatky.
  • Termín nástupu: dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vykonáva čistenie riadu
- zodpovedá za pravidelné čistenie priestorov kuchyne podľa pokynov vedúceho
- vykonáva separáciu a likvidácia odpadu
- zodpovedá za správnu manipuláciu, čistotu a údržbu všetkých zariadení na pracovisku
- spolupracuje na zabezpečení bezpečnosti potravín, najvyššej úrovne čistoty v kuchyni a vo výrobných priestoroch v súlade s normami hotela a postupmi HACCP
- pomáha pri základnej príprave jedál

- práca v stabilnej spoločnosti
- práca v priateľskej atmosfére
- možnosť využitia skipassov
- možnosť využitia vstupov do wellness
- Friends and Family rate - zľava na ubytovanie pre našich zamestnancov v rámci voľnej ubytovacej kapacity v sieti našich hotelov

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- priateľská povaha
- pracovitosť
- tímová spolupráca
- bezkonfliktnosť

Budeš súčasťou teamu novej hotelovej siete Premium Star Hotels, ktorá zastrešuje hotely na Slovensku a v Chorvátsku.
Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti. Všetky životopisy budú starostlivo posúdené. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.
Poslaním životopisu dáva uchádzač spoločnosti Premium Star Hotels, a.s. svoj súhlas so spracovaním jeho osobných údajov pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie v zmysle zákona č. 18/2018 Z.z.