Pridať inzerát

Chyžná pre Hotel Salamandra v Štiavnických vrchoch

Premium Star Hotels, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Hotel Salamandra, Hodruša - Hámre
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800 EUR/mesiacnástup 800€ brutto + príplatky za prácu cez víkend a sviatok + ročné motivačné ohodnotenie
  • Termín nástupu: dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- upratovanie izieb podľa štandardov
- výmena hotelovej bielizne
- sprostredkovanie služieb hotelovým hosťom
- upratovanie spoločných priestorov

- práca v stabilnej spoločnosti
- práca v priateľskej atmosfére
- možnosť využitia skipassov
- možnosť využitia vstupov do wellness
- Friends and Family rate - zľava na ubytovanie pre našich zamestnancov v rámci voľnej ubytovacej kapacity v sieti našich hotelov

Hľadáme ambicióznych ľudí, ktorí chcú byť súčasťou teamu novej hotelovej siete Primestar Hotels, ktorá zastrešuje hotely na Slovensku a v Chorvátsku.
Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti. Všetky životopisy budú starostlivo posúdené. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.
Poslaním životopisu dáva uchádzač spoločnosti Premium Star Hotels, a.s. svoj súhlas so spracovaním jeho osobných údajov pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie v zmysle zákona č. 18/2018 Z.z.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Počet rokov praxe

2

- zodpovedný a poctivý prístup k práci
- flexibilita
- komunikatívnosť

Budeš súčasťou teamu novej hotelovej siete Premium Star Hotels, ktorá zastrešuje hotely na Slovensku a v Chorvátsku.