Pridať inzerát

Sales Representative - Bratislava

Premiot Wealth Management, a.s.

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Bratislava
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 1 300 - 2 600 EUR/měsíc
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Do spoločnosti Pro Broker Invest s. r. o., pre novovznikajúceho obchodníka s cennými papiermi hľadáme kolegu alebo kolegyňu, ktorý vníma obchod ako svoju silnú stránku.

Za Vami bude stáť kvalifikovaný tím, ktorý podporí Vaše obchodné aktivity na pozícii Sales Representative pre lokalitu Bratislava.

Pracovná náplň:

  • Akvizícia nových klientov
  • Spolupráca s našimi obchodnými partnermi.
  • Prezentácia našich projektov a investičných nástrojov.
  • Zakladanie a správa portfólia klientom.
  • Každodenná práca s dosahovaním osobných aj firemných cieľov.

Naše požiadavky :

  • Minimálne SŠ vzdelanie.
  • Reprezentatívne vystupovanie.
  • Pozitívny a zodpovedný prístup k práci.
  • Odolnosť voči stresu.

Náš firemný štandard:

  • Nástupný plat 1.300€ brutto (+ provízie z následného predaja).
  • Práca na trvalý pracovný pomer (pracovná doba od 8:30 do 17:00h).
  • Firemný telefón a notebook, v prípade potreby firemné auto.
  • Parkovanie v podzemných garážach.
  • Business dress code.
  • 5 týždňov dovolenky, 5 dní sick days.
  • Zaškolenie a osobný prístup.
  • Možnosť kariérneho rastu v rámci spoločnosti.

Uprednostňujeme kandidátov, ktorí môžu nastúpiť čo najskôr.

Bližšie informácie na našom webe : www.europaproperty.sk alebo tel.: +421 940 942 896

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano