Pridať inzerát

Špecialista marketingových kampaní a analýz

Premier Consulting EU, s.r.o.

  • Miesto práce: Komárno, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 200 EUR/mesiacZákladná mzda sa po získaní potrebnej praxe a zručností môže v horizonte 6 mesiacov zvýšiť na úroveň cca. 1.400 EUR. Mzda sa vypláca formou fakturácie.
  • Termín nástupu: čo najskôr po ukončení výberového konania
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Premier Consulting EU, s.r.o. je úspešná poradenská spoločnosť s vedúcou pozíciou v oblasti prípravy projektov financovaných z fondov Európskej únie. (www.eurofondy.sk)

Firma hľadá šikovného človeka, z časti marketéra, z časti IT-čkára, ktorý by dokázal nadviazať na a ďalej rozvíjať rôzne formy firemného marketingu. Analytický marketing je v ponímaní našej firmy takou časťou marketingu, ktorá sa venuje kreatívnej a zároveň systematickej práci s dátami za účelom efektívneho doručenia informácie o firme a jej službách. Kreatívna časť marketingu akou je napríklad tvorba textov a grafiky môže ale nemusí byť zabezpečovaná na tejto pozícii.

Ide najmä o:
- analýzy databáz s údajmi o slovenských firmách s cieľom určenia skupín najvhodnejších prijímateľov rôznych podpôr EU
- vytváranie, udržiavanie a neustále zlepšovanie marketingových kampaní na Google Ads a sociálnych sieťach
- priebežná aktualizácia webovej stránky
- vytváranie a správa direct mailing kampaní - emaily, sms, fyzické listy
- kontrola a vyhodnocovanie zadaných obchodných príležitostí v internom informačnom systéme
- občasná koordinácia s dodávateľmi iných služieb v oblasti reklamy a marketingu

Práca sa primárne vykonáva v hlavnej kancelárii firmy v Komárne a má charakter práce na plný úväzok. Individuálne je možné dohodnúť skrátený úväzok alebo čiastočnú prácu z domu. V prípade skráteného pracovného úväzku bude odmena dohodnutá individuálne.

- zázemie stabilnej spoločnosti pôsobiacej na trhu 19 rokov
- priateľské pracovné prostredie a vynikajúci kolektív
- neustále rozširovanie všeobecného prehľadu, znalostí a zručností v rôznych hospodárskych a spoločenských oblastiach
- príležitosť pre absolventov uplatniť sa v prvom zamestnaní ale aj rozšírenie horizontov pre skúsených profesionálov

Informácie o výberovom konaní

Životopis zasielajte výlučne elektronicky (e-mailom).
K svojmu životopisu pripojte aj motivačný list - radi by sme Vás spoznali, pochváľte sa svojimi úspechmi a prezraďte nám, prečo by ste sa chceli stať členom práve nášho úspešného tímu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

marketing, informačné technológie

Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Google Ads - Mierne pokročilý
Facebook Ads Manager - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
WordPress - Mierne pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Premier Consulting EU, s.r.o. je úspešná poradenská spoločnosť s vedúcou pozíciou v oblasti prípravy projektov financovaných z fondov Európskej únie (www.eurofondy.sk). Pomáhame firmám financovať inovatívne investície ale aj obciam rekonštruovať a modernizovať infraštruktúru. Aj vďaka nám sa na Slovensku zrealizovalo už viac ako 1750 investičných projektov.