Personal Assistant & Office Assistant / Office Manager (administratívny pracovník)

Premedix

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Medená, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 800 EUR/mesiacMzda od 800-900€ /mesiac
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme entuziastickú osobu na pozíciu osobnej asistentky a administratívnej pracovníčky do neziskovej biomedicínskej organizácie a kliniky, ktorá sídli v centre Bratislavy.
Pracovná pozícia si vyžaduje všestrannosť, kreativitu, príjemné vystupovanie, komunikatívnosť a záujem o spájanie zdravotníctva a vedy.

Náplňou Vašej práce bude najmä:

• osobná asistentka pre riaditeľa organizácie (organizácia stretnutí, kalendára, služobných ciest a ďalšej osobnej agendy)
• uvádzanie návštev
• komunikácia s medzinárodnými odbornými spoločnosťami v angličtine
• organizácia vzdelávacích podujatí a team-buildingov vrátane online mítingov
• správa obsahu sociálnych sietí a webu
• administratívne činnosti v kancelárii, starostlivosť o reprezentatívny vzhľad a poriadok priestorov
• komunikácia s úradmi
• ad hoc úlohy

• dynamická práca v inovatívnom biomedicínskom zariadení
• dôkladné zaučenie do novej pracovnej agendy (možnosť naučiť sa veľa nového)
• kontakt s klientelou vysokého štandardu
• neustály priestor pre vlastný odborný a osobnostný rozvoj
• mladý a príjemný kolektív

Vhodných kandidátov pozveme na základe životopisu na úvodné online alebo osobné stretnutie, kde prediskutujeme odbornú a osobnostnú zdatnosť, očakávania a možnosti rozvoja do budúcna. Preferenciou je CV s fotografiou.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Nerozhoduje

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft 365 - Základy

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• jazyk: slovenský (native / C2) a anglický (B1-2)
• príjemné a milé vystupovanie, komunikatívnosť
• počítačová gramotnosť (vyžadovaná častá práca s počítačom)
• spoľahlivosť a zodpovednosť
• proaktívny prístup k práci a vlastnému profesionálnemu rozvoju
• samostatnosť
• kultivovaný slovný a písomný prejav
• profesionálna diskrétnosť

Premedix Clinic je jedna z prvých kliník precíznej medicíny v EU s unikátnym programom personalizovanej zdravotnej starostlivosti založenej na genomike a digitálnej medicíne. Program je výsledkom vlastného, vyše 5 ročného výskumu sesterskej organizácie – Akadémia precíznej medicíny.