Administratívna pracovníčka do inovatívneho zdravotníckeho zariadenia

Premedix Clinic

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 850 - 1 000 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme zdravotnú sestru (resp. človeka so skúsenosťami s administratívnou prácou v zdravotníckom zariadení) do kliniky v centre Bratislavy. Naše služby poskytujeme na základe inovatívnych zdravotníckych a technologických postupov pre náročnú klientelu.

Náplňou Vašej práce budú najmä:

Odborné činnosti:
• osoba prvého kontaktu s klientami (asistencia pri objednávaní, organizácia práce s ošetrujúcimi lekármi)
• asistencia pri správe klientskych záznamov (príprave výsledných správ, priebežnom udržiavaní a aktualizácii záznamov)
• asistencia s aplikovaním telemedicínskych zariadení (úvodné odovzdanie a nastavenie, správa inventáru zariadení)

Administratívne činnosti:
• komunikácia so zdravotnými poisťovňami, bodovanie medicínskych výkonov
• práca s pokladňou a administratívne činnosti v súvislosti s klientmi

• možnosť ubytovania v blízkosti pracoviska
• dynamická práca v pokrokovom zdravotníckom zariadení
• kontakt s klientelou vysokého štandardu
• konkurencieschopná mzda kombinujúca fixnú a variabilnú zložku
• neustály priestor pre vlastný odborný a osobnostný rozvoj
• mladý a príjemný kolektív

Ak máte ambíciu byť súčasťou špičkového tímu postavenom na odborníkoch vo svojej oblasti a obsluhujúcich náročnú klientelu, hľadáme práve Vás.
Vhodné kandidátky pozveme na úvodné osobné stretnutie, kde prediskutujeme vzájomnú odbornú a osobnostnú vhodnosť, očakávania a možnosti rozvoja do budúcna.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

zdravotná sestra alebo príbuzný odbor

Ostatné znalosti

Microsoft Office - základy
Pokladňa - základy

Počet rokov praxe

1

• jazyk: slovenský, znalosť anglického jazyka významnou výhodou
• technická zdatnosť a počítačová gramotnosť (vyžadovaná častá práca s počítačom)
• príjemné a milé vystupovanie
• spoľahlivosť a zodpovednosť
• proaktívny prístup k práci a vlastnému profesionálnemu rozvoju

Sme jedna z prvých kliník precíznej medicíny v EU s unikátnym programom personalizovanej zdravotnej starostlivosti založenej na genomike a digitálnej medicíne. Program je výsledkom vlastného, vyše 5 ročného výskumu sesterskej organizácie – Akadémia precíznej medicíny.
Viac informácií: www.premedix.org

Adresa spoločnosti

Medená 18
81102 Bratislava - mestská časť Staré mesto