Pridať inzerát

Technológ výroby / Konštruktér

PREMATLAK, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Častkovce
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 - 1 400 EUR/mesiacMzda bude dohodnutá v závislosti od odborných znalostí, praxe, skúseností a schopností kandidáta.
  • Termín nástupu: ihneď, resp. dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Vypracovávanie technologických postupov výroby.
• Optimalizácia výrobných procesov a navrhovanie zlepšovania.
• Zodpovednosť za implementáciu a dodržovanie systému kvality.
• Realizácia nových technológií do výrobného procesu.
• Vykonávanie odborných skúšok technického stavu používaného náradia, prístrojov a zariadení.
• Zodpovednosť za optimalizáciu spotreby náradia a spotrebného materiálu používaných pri výrobe.
• Poskytovanie odborných posudkov pri dodávateľských, odberateľských a iných reklamáciách.
• Tvorba normočasov a prepočty efektivity výrobných procesov.
• Vedenie a kontrolovanie technickej dokumentácie.
• Práca v programe AutoCad
• Určovanie technologických postupov a spracovanie výkresovej dokumentácie prípravkov.
• Určovanie materiálov, z ktorých bude realizovaná finálna úprava výrobkov.
• Vypracovávanie materiálových a výkonových noriem na cenotvorbu.
• Vykonávanie technologických skúšok, realizovanie zmenového konania.
• Stanovovanie a upravovanie výrobných časov pri tvorbe kalkulácií.
• Vypracovávanie odchýlok od výrobného procesu.
• Tvorba, overovanie, upravovanie a zmena technologickej dokumentácie.
• Optimalizovanie procesov výroby z hľadiska znižovania nákladov.
Plánovanie
• Zodpovedný za technickú prípravu výroby a samostatne riešenia technologických problémov vo výrobe.
• Spracovanie, aktualizácia a overovanie kusov, výrobných postupov, normočasov výrobkových kalkulácií
• Zapojenie sa do projektov, ktoré riešia vývoj nových a optimalizujú existujúce produkty
• Riešenie konštrukčných a technologických zmien
• Spolupráca s výrobou
• Priama komunikácia so zákazníkmi a odsúhlasovanie si technických prípadne termínových zmien a požiadaviek
• Vypracovávanie technických podmienok použitia, návody na použitie a iné technické dokumenty
• Plnenie ďalších pracovných úloh týkajúcich sa Vášho pracovného zaradenia, ktoré Vám uloží Váš priamy nadriadený.

Radi by ste pracovali v stabilnej slovenskej spoločnosti s dlhoročnou tradíciou?
Pridajte sa k nám a získajte aj ďalšie výhody:
- možnosť profesionálnej sebarealizácie, odborného a osobného rastu
- práca v mladom kolektíve s motivujúcim platovým ohodnotením
- rôzne firemné a športové podujatia pre zamestnancov a členov ich rodiny
- príspevok na stravovanie v našej jedálni alebo vo forme stravných lístkov
- odmena za pracovné výročia a životné jubileá
- hommeoffice
- letné / zimné odmeny
- príspevok do III. piliera

Vopred ďakujeme za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti v Častkovciach (pri Novom Meste nad Váhom). Kontaktovať budeme iba kandidátov, ktorí spĺňajú požadované kritériá. Všetky životopisy budú po ukončení výberového konania skartované v súlade so zákonom 18/2018 a GDPR. Bližšie informácie o spracovaní Vašich osobných údajov si môžete pozrieť na https://www.prematlak.sk/media/zasady-na-web-PREMATLAK.pdf.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technické (Strojárske)

Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1) a Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

AutoCAD - Pokročilý
SolidWorks - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- technické myslenie
- zmysel pre detail
- sledovanie termínov a ich dodržiavanie
- dôslednosť
- tímovosť,
- ochota,
- flexibilita
- zmysel pre zodpovednosť
- analytické myslenie
- kritický pohľad
- schopnosť prichádzať s novými nápadmi
- schopnosť realizovať nové nápady

Spoločnosť PREMATLAK je najväčší slovenský výrobca mechanických prístrojov na meranie tlaku a teploty s pôsobnosťou v strednej a východnej Európe. V roku 2017 sa zlúčil so spoločnosťou MANOMER SK, čím upevnil svoje postavenie na trhu. PREMATLAK je dlhodobý a certifikovaný dodávateľ meracej a regulačnej techniky. Vyvíja, vyrába, predáva a zabezpečuje servis širokého sortimentu tlakomerov a teplomerov mechanických a elektronických, príslušenstva a doplnkov k tlakomerom a teplomerom, snímačov tlaku a teploty a dodáva náhradné diely.
PREMATLAK zároveň ponúka služby v oblastiach vývoja špeciálnych tlakomerov, zákazkovej výroby špeciálnych vyhotovení podľa konkrétnych požiadaviek zákazníka, školenia a semináre o výrobkoch, záručný a pozáručný servis výrobkov, poradenstvo v oblastiach merania tlaku a teploty.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Zuzana Halánová
Tel.: +421327742316, 0910856157
E-mail: poslať životopis