Pridať inzerát

Výrobno-technický riaditeľ

PREMATLAK, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Častkovce
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 500 - 2 000 EUR/mesiaczákladná zložka mzdy od 1500 Eur a viac podľa skúseností kandidátov + variabilná zložka mzdy od 500 Eur podľa dosiahnutých výsledkov mesačne + polročné a koncoročné odmeny+bohatý balík benefitov
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Riadenie výroby v menšej strojárskej spoločnosti a zabezpečovanie jej plynulého chodu
• Plánovanie a vyhodnocovanie výrobných zdrojov (personál, materiál, technológie)
•Vedenie, vzdelávanie a motivovanie pracovného kolektívu (do 40 zamestnancov výrobného a technického úseku)
• Kontrola dodržiavania BOZP predpisov a zásad systémov kvality
• Kontinuálne zlepšovanie procesov
• Zodpovednosť za kvalitu výroby, výrobné náklady a dodržiavanie termínov
• Zodpovednosť za údržbu strojového vybavenia a výrobných priestorov; investície
• Priamy reporting GR spoločnosti, spolupráca pri interných a externých auditoch

Radi medzi seba privítame niekoho, kto nepreferuje "korporátny štýl práce" a je pre neho dôležitá tímová spolupráca a profesionálne výzvy.
Na oplátku ponúkame stabilné pracovné miesto, príjemný kolektív, odborné školenia a možnosť ďalšieho vzdelávania, polročné a koncoročné odmeny, príspevok do 3. piliera, zabezpečujeme a prispievame na stravovanie v závodnej jedálni a mnoho ďalšieho...

Kontaktovať budeme iba uchádzačov, ktorí spĺňajú požadované kritériá.

Po ukončení výberového konania budú zaslané dokumenty obsahujúce osobné údaje skartované v súlade so zákonom o ochrane osobných údajov. Bližšie informácie o spracovaní Vašich osobných údajov si môžete pozrieť na https://www.prematlak.sk/media/zasady-na-web-PREMATLAK.pdf

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, strojárske

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

5

• organizačné a komunikačné schopnosti z výrobného prostredia NUTNOSŤOU
• technické a zároveň ekonomické myslenie
• skúsenosť s prácou v SAP – výhodou

Spoločnosť PREMATLAK je najväčší slovenský výrobca mechanických prístrojov na meranie tlaku a teploty s pôsobnosťou v strednej a východnej Európe. V roku 2017 sa zlúčil so spoločnosťou MANOMER SK, čím upevnil svoje postavenie na trhu. PREMATLAK je dlhodobý a certifikovaný dodávateľ meracej a regulačnej techniky. Vyvíja, vyrába, predáva a zabezpečuje servis širokého sortimentu tlakomerov a teplomerov mechanických a elektronických, príslušenstva a doplnkov k tlakomerom a teplomerom, snímačov tlaku a teploty a dodáva náhradné diely.
PREMATLAK zároveň ponúka služby v oblastiach vývoja špeciálnych tlakomerov, zákazkovej výroby špeciálnych vyhotovení podľa konkrétnych požiadaviek zákazníka, školenia a semináre o výrobkoch, záručný a pozáručný servis výrobkov, poradenstvo v oblastiach merania tlaku a teploty.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov