Pridať inzerát

Referent ekonomiky a logistiky

PREMAKO a. s.

  • Miesto práce: Gemerská 3, Košice, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 100 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vyhľadáva a získava záujemcov o prepravu a prekládku.
Sleduje priebeh realizovaných prepráv a prekládky a operatívne rieši vzniknuté udalosti a potreby spoločnosti či klientov .
Vedie obchodné rokovania a vyjednáva obchodné podmienky.
Vedie agendu klientov s príslušnou fakturáciou a evidenciou platieb.
Vedie agendu poistných zmlúv a agendu colných zábezpek .
Vedie agendu dochádzky a stravných lístkov za kanceláriu Košice.
Úzko spolupracuje s kolektívom terminálu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomika, doprava, logistika,manažment

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Ruský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Fakturácia - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

5

Počet rokov praxe

10

samostatný , iniciatívny ,priebojný a inteligentný zamestnanec schopný spolupracovať v zabehnutom kolektíve.

29 ročná medzinárodná spoločnosť s obchodnými kontaktmi , vlastným intermodálnym terminálom a kolektívom ktorý vie čeliť výzvam doby.
Hlavným predmetom činnosti spoločnosti je:
prekládka, zasielateľstvo, skladovanie a úprava tovaru, colné služby, prevádzkovanie dráhy a dopravy na dráhe.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov