Pridať inzerát

Obchodný zástupca pre Bratislavský kraj

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

  • Miesto práce: Bratislavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 600 EUR/mesiac

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, spoločnosť, ktorá je jedným z najväčších európskych distribútorov priemyselných produktov a služieb potrebných na údržbu, opravy a všeobecnú údržbu, hľadáme vhodných kandidátov na pozíciu Obchodný zástupca pre Bratislavský kraj.

Náplň práce:
• Samostatná obchodná činnosť, akvizícia nových zákazníkov, starostlivosť o existujúcich zákazníkov, príprava podkladov pre obchodné rokovania alebo pre uzatváranie obchodných zmlúv, riešenie vzniknutých problémov
• Neustály rozvoj a hľadanie nových možností spolupráce so zákazníkom v oblasti produktov i služieb
• Zisťovanie potrieb náhradných dielov v rámci prevádzky INSITE
• Cenové vyjednávania s dodávateľmi okrem top 20 dodávateľov
• Sprostredkovanie kontaktu výrobcov či produktových špecialistov so zákazníkom po technickej stránke
• Administratívna prevádzka konsignačného skladu
• Spracovanie ponúk a objednávok v ERP Helios, zistenie a zabezpečenie dostupnosti tovaru, stráženie termínov
• Implementácia propagačných a marketingových akcií
• Zápis aktivít do systému, reporting, podpora tvorby obchodného plánu

Požadujeme:
• Stredoškolské vzdelanie s maturitou
• Microsoft Office mierne pokročilý
• Vodišský preukaz sk. B
• Praxe na obchodnej pozícii
• Kandidát ideálne z Bratislavského kraja
• Skúsenosť minimálne s časťou nášho sortimentu: ložiská, hydraulika, remene, reťaze, elektromotory, prevodovky ...
• Schopnosť tímovej spolupráce
• Orientáciu na výsledok, aktívny prístup k práci
• Zodpovednosť a samostatnosť
• AJ min. na úrovni B1 (mierne až stredne pokročilý), aktívna komunikácia v AJ

Nabízíme:
• Plný úväzok
• 1 600 EUR/mesiac + prémie podľa dosiahnutých výsledkov + benefity
• Služobné auto aj na súkromné účely
• Penzijné alebo pripoistenie
• Stravenky
• Flexibilná pracovná doba
• Miesto práce: Bratislavský kraj

Pokiaľ Vás táto ponuka zaujala, zašlite nám Váš štruktúrovaný životopis. Budeme Vás v najbližšom čase kontaktovať.

Spoločnosť PREDVÝBER.CZ s.r.o. si vyhradzuje právo nekontaktovať kandidátov, ktorí nebudú spĺňať vyššie uvedené požiadavky.

Výhodou spolupráce s nami je rýchlosť! S našimi konzultantmi absolvujete iba telefonický pohovor!

Odpoveďou na tento inzerát súhlasím, aby spoločnosť PREDVÝBER.CZ s.r.o., sídlom Na Kozačce 1289/7, Praha 2, spracovávala moje osobné údaje na účely sprostredkovania práce v súlade so zákonom č. 110/2019 Zb., a to až do odvolania písomnou formou .

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Spoločnosť, ktorá je jedným z najväčších európskych distribútorov priemyselných produktov a služieb potrebných na údržbu, opravy a všeobecnú údržbu.

Požiadavky na zamestnanca

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Sme spoločnosť zaoberajúca sa vyhľadávaním kandidátov, pracovný portál, personálne poradenstvo.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.