Pridať inzerát

Špecialista na digitálny marketing

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Nitra
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 1 500 EUR/mesiac

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, medzinárodnu spoločnosť pôsobiaci v oblasti poľnohospodárské techniky, hľadáme vhodného kandidáta na pozíciu Špecialista na digitálny marketing.

NÁPLŇ PRÁCE:
• Spravovanie sociálnych sietí
• Digitálne kampane (Google ads, Facebook ads)
• Budovanie brand awareness
• Manažment designerov pri vytváraní promo-akcií
• Príprava letákov pre sieť maloobchodných predajní
• Analýza marketingových akcií (Google Analytics)
• Organizovanie eventov pre zákazníkov (DOD apod.)
• Príprava a implementácia marketingového plánu
• Zber externých a interných dát
POŽADUJEME:
• Min. SŠ, odbor polnohospodárstvo – výhodou (nie podmienkou)
• Prax v oblasti digitálneho marketingu
• Skúsenosti so správou firemného profilu na soc. sieťach
• AJ na komunikatívnej úrovni slovom (každodenná komunikácia s kolegami v Holandsku)
• Schopnosť práce v tíme
• Kritické myslenie a riešenie problémov
• Samostatnosť
PONÚKAME:
• Notebook a mobil
• Možnosť kariérneho rastu
• Odborný tréning a kurzy v rámci sortimentu
• Možnosť firmou hradeného vzdelávania (technické, jazykové)
• Medzinárodné pracovné prostredie
• Účasť na zaujímavých projektoch
• Moderné pracovné nástroje
• Prácu na HPP v stabilnej medzinárodnej spoločnosti so 70 – ročnou trádíciou na trhu
• Zaujímavé platové ohodnotenie
• Ročné bonusy podľa hospodárského výsledku firmy.
• Miesto výkonu práce: Nitra

Ak Vás táto ponuka zaujala, zašlite nám Váš štruktúrovaný životopis. Budeme Vás v najbližšej dobe kontaktovať.

Spoločnosť PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o. si vyhradzuje právo nekontaktovať kandidátov, ktorí nebudú spĺňať vyššie uvedené požiadavky.

Výhodou spolupráce s nami je rýchlosť! S našimi konzultantmi absolvujete iba telefonický pohovor!

Odpoveďou na tento inzerát súhlasím, aby spoločnosť PŘEDVÝBĚR.CZ sro, so sídlom čižme 1289/7, Praha 2, spracovala moje osobné údaje pre účely sprostredkovania práce v súlade so zákonom č. 110/2019 Zb. A to až do odvolania písomnou formou.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Poľnohospodárstvo

Medzinárodná spoločnosť pôsobiaci v oblasti poľnohospodárské techniky.

Požiadavky na zamestnanca

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Sme spoločnosť zaoberajúca sa vyhľadávaním kandidátov, pracovný portál, personálne poradenstvo.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.