Pridať inzerát

Sales manager - mobilné technológie

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2 000 EUR/mesiac2 000 EUR základ + mesačne odmeny

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, českú spoločnosť pôsobiacu na IT trhu už viac ako15 rokov, poskytujúcu komplexné služby spojené s digitalizáciou kancelárie (Digital Workspace), hľadáme vhodných kandidátov na pozíciu Sales manager - mobilné technológie.

• Predaj produktov spoločnosti
• Starostlivosť o zverené portfólio našich významných slovenských zákazníkov
• Zodpovednosť za plnenie nastavených cieľov
• Vyhľadávanie nových obchodných príležitostí
• Vedenie obchodných rokovaní vrátane vytvárania ponúk a uzatvárania zmlúv

• Stabilná práca na HPP v úspešnej IT firme
• Motivujúce platové ohodnotenie (fix + provízie z predaja)
• Možnosť pracovať z homeoffice alebo odkiaľkoľvek je vám to príjemné
• Flexibilný pracovný čas
• Firmou hradené kurzy angličtiny
• Priestor na osobný aj profesijný rast
• Po roku možnosť podieľať sa na úspechu firmy prostredníctvom zamestnaneckých akcií
• Notebook a mob. telefón podľa vlastného výberu
• Služobný automobil aj pre súk. účely
• Stravenky
• 25 dní dovolenky

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Česká spoločnosť pôsobiaca na IT trhu už 15 rokov, poskytujúca komplexné služby spojené s digitalizáciou kancelárie (Digital Workspace), teda od správy IT cez cloudové služby a virtualizáciu po správu mobilných zariadení.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomický, technický odbor

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

•SŠ/VŠ najlepšie ekonomického či technického smeru
• Predošlá prax na pozícii obchodného zástupcu, ideálne v IT alebo TELCO
• Orientácia v oblasti IT a TELCO a nadšenie pre mobilné technológie
• Výborné komunikačné, vyjednávacie a prezentačné schopnosti
• Komunikatívna angličtina (komunikácia so zah. dodávateľmi, občasné zah. cesty, semináre,
veľtrhy)
• Zápal pre vec, drive, nadšenie a chuť do práce
• Schopnosť doťahovať veci do konca
• Vodičský preukaz sk. B, aktívny vodič
• Ochota cestovať v rámci SR a časovú flexibilitu

Sme spoločnosť zaoberajúca sa vyhľadávaním kandidátov, pracovný portál, personálne poradenstvo.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Adresa spoločnosti

Na Kozačce 1289/7
120 00 Praha 2
Česká republika