Hľadáme výpomoc upratovačku gazdinku do súkromnej MŠ v Rovinke

PRÉDIUM INVEST s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Jazerná, Rovinka-Dunajská Lužná
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 6 EUR/hod.
  • Termín nástupu: ihneď/ dohodou
  • Druh pracovného pomeru: skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Jedná sa o prácu na čiastočný úväzok, dohodu, príp. živnosť.
Pracovná doba činí denne cca 3 - 5 hodín. Na pracovnej dobe a dňoch sa je možné dohodnúť. Hodinová mzda činí cca 6€ v čistom. Prevažne sa jedná o bežné upratovacie práce, žehlenie a výpomoc podľa potreby. V prípade spokojnosti sa vieme následne dohodnúť aj na 8,5 hodín a TPP
1-2x za mesiac sa upratovanie v počte 3-5 hod. zvykne vykonávať aj cez víkendy, v čase podľa potreby a po vzájomnej dohode.
Požiadavky: príjemné vystupovanie, nefajčiar, zodpovednosť , spoľahlivosť, pracovitosť, flexibilita,
záujem o dlhodobejšiu spoluprácu. Bližšie info: na 0905 297234

Naša súkromná MŠ (škôlka) sa nachádza v Rovinke, neďaleko od Dunajskej Lužnej.
Dobrá dostupnosť a frekventovanosť spojov, zastávka autobusov je 150 m od nás.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity

príjemné vystupovanie, nefajčiar, zodpovednosť , spoľahlivosť, pracovitosť, flexibilita,

menšia stabilná spoločnosť v oblasti školstva

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov