Pridať inzerát

Manažér pre Elektromobilitu, digitalizácie a inovácie

Predajno-servisná sieť a importér ŠKODA AUTO

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2 300 EUR/mesiac (finálna úroveň základnej mzdy závisí od individuálnych schopností a skúseností vybraného kandidáta)
  • Termín nástupu: 1.9.2022

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

ŠKODA AUTO Slovensko je importérom vozidiel značky ŠKODA. Sme hrdí, že pracujeme pre najobľúbenejšiu automobilovú značku na slovenskom trhu. Vždy hľadáme najlepšie riešenia Simply Clever šité na individuálne potreby zákazníkov, ktorí sú vždy v centre našej pozornosti. Naďalej rastieme a z pozície lídra chceme stále prinášať fascinujúce automobily, atraktívne služby a nový pohľad na mobilitu. Formujeme budúcnosť.

Budete zodpovedať za:
* riadenie nasadenia konceptu eMobilita v rámci ŠKODA AUTO pre slovenský trh
* zaistenie analýzy konkurencie a dopadov spojených s uvedením hybridných a elektrických vozidiel na trh vrátane dopadov na súčasné modely
* vyhodnocovanie šancí a rizík spojených s rozvojom elektomobilty
* organizovanie spolupráce dealerov s partnermi v oblasti energetiky a úradmi SR tak, aby bola zabezpečená infraštruktúra a vybavenie prevádzok autorizovaných partnerov ŠKODA
* definovanie nových obchodných príležitostí a zisťovanie analýz právnych rámcov pre obchodné zmluvy súvisiace s novými predajnými stratégiami
* koordináciu inovačných a digitálnych zmien v predajných procesoch s dôrazom na zákaznícku skúsenosť
* vytváranie a nastavovanie rámcových podmienok v organizácii tak, aby inovačné procesy boli podporované a mohli sa úspešne implementovať
* definovanie technologických požiadaviek potrebných k príprave a následnej implementácii konceptov, pilotných projektov a nových formátov predaja
* zabezpečovanie metodického riadenia v oblasti zavádzania predajno-servisných procesov potrebných pre spracovanie a správu zákazníckych dát v rôznych platformách ako CRM a Lead management
* kontrolu priebehu realizácie zverených projektov z hľadiska obsahu, nákladov, kvality a termínu

* Ponúkame prácu v jednej z najúspešnejších automoto firiem u nás. Dávame priestor na rozvoj a vzdelávanie a sme skvelý tím, ktorý poradí aj podporí. Samozrejmosťou sú zaujímavé benefity a flexibilný pracovný čas.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.8.2022 (ostáva ešte 12 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomika, doprava, manažment

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

* vysoká miera flexibility a afinity k inováciám, prehľad v digitálnych trendoch
* dobre vyvinuté analytické schopnosti, výborné interpersonálne zručnosti
* schopnosť zvládať vysoké pracovné nasadenie

Importér vozidiel a náhradných dielov značky ŠKODA na Slovensku.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov