Pridať inzerát

Pracovník odťahovej služby

Predajno-servisná sieť a importér ŠKODA AUTO

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Čadca
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 3,71 eur brutto + odmena za výkon € / hod. v závislosti od výkonu
  • Termín nástupu: 1.6.2022
  • Druh pracovného pomeru: skrátený úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* dodržiavanie postupov a iné činnosti podľa pokynov vedúceho servisu
* obsluha odťahovacieho vozidla do 3,5 tony
* zabezpečovanie odťahu a odvozu vozidiel odťahovacou technikou

* práca v stabilnej spoločnosti
* kvalitne vybavené pracovné prostredie
* práca v modernom predajno - servisnom centre
* individuálne ohodnotenie na základe dosiahnutých výsledkov

Pozíciu pracovníka údržby a odťahovej služby ponúkame zodpovednému, schopnému, manuálne a technicky zdatnému pracovníkovi so záujmom o uvedenú prácu. Výhodou je okrem vodičského preukazu sk. B aj vodičský preukaz sk. E.

Ak ste človek, ktorý má cit pre precíznosť a čistotu, ste manuálne a technicky zručný, schopný a výkonný, dokážete napĺňať ciele, samostatne a aktívne pracovať v súlade s plánom a smernicami organizácie, viete akceptovať a podporovať nadriadeného, dávate nápady na zvyšovanie produkcie, ste u nás vítaný.

AUTOPROFIT Group sa aktuálne môže pochváliť komplexne novo vybudovaným moderným predajno-servisným strediskom, neustálou expanziou a poskytovaním špičkových služieb pre svojich zákazníkov.

Ak ste zistili, že táto práca je vhodná práve pre Vás, neváhajte sa prihlásiť, máme pre Vás pripravené voľné miesto a tešíme sa na spoluprácu.

Žiadosť o prijatie do zamestnania, životopis s profilovou fotografiou a súhlas so spracovaním osobných údajov zašlite najneskôr do 31.05.2022.

Kontaktovaní a na výberové konanie budú pozvaní len vybraní uchádzači.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania je 31.05.2022.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

* flexibilita
* pracovné nasadenie
* precíznosť
* technické myslenie
* profesionálne správanie
* lojalita
* samostatnosť
* zodpovednosť

Importér vozidiel a náhradných dielov značky ŠKODA na Slovensku.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov