Pridať inzerát

Výkonný riaditeľ

Predajno-servisná sieť a importér ŠKODA AUTO

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Čadca
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od od 3000 € v závislosti od výkonu
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* zodpovednosť za plnenie obchodného mesačného / ročného plánu
* vyhodnocovanie výsledkov
* administratívna a organizačná podpora manažmentu spoločnosti
* reprezentatívne vystupovanie zodpovedajúce ponúkaným produktom a službám spoločnosti
* vypracovanie mesačných, kvartálnych a ročných štatistických výkazov

* pracovné zázemie
* možnosť používať firemné vozidlo aj na súkromné účely
* flexibilný pracovný čas
* práca v stabilnej spoločnosti
* odborné / certifikované / produktové školenia
* zamestnanecké zľavy na vybrané produkty a služby
* prístup k aktuálnym novinkám zo sveta automobilizmu
* pracovná zmluva na dobu neurčitú
* zamestnanecké zľavy na servisné práce a náhradné diely
* zamestnanecké zľavy pri kúpe motorového vozidla
* profesijný rast
* používanie najnovších technológii
* individuálny prístup
* kvalitne vybavené pracovné prostredie
* nadštandardné platové podmienky
* prácu v prosperujúcej a rozvíjajúcej sa firme
* pracovné benefity
* motivačný odmeňovací systém
* možnosť nepretržitého vzdelávania a odborného aj osobného rozvoja
* individuálne ohodnotenie na základe dosiahnutých výsledkov

AUTOPROFIT Group sa aktuálne môže pochváliť komplexne novo vybudovaným moderným predajno-servisným strediskom, neustálou expanziou a poskytovaním špičkových služieb pre svojich zákazníkov. Táto pozícia si preto vyžaduje výraznú osobnosť s obchodným zameraním, s orientáciou na produkciu a vedenie tímu, s ochotou neustále sa vzdelávať. Požadovaná je prax v oblasti administratívy, obchodu a vedenia väčšieho tímu minimálne 3 roky.

Ak ste už vo svojej doterajšej pracovnej činnosti dosiahli veľmi dobré a hlavne preukázateľné výsledky, alebo máte skúsenosti v oblasti administratívy, obchodu, manažovania a vedenia väčšieho tímu a komunikácie so zákazníkmi, PRIHLÁSTE SA! Skúsenosti v oblasti predaja a opráv motorových vozidiel sú výhodou.

Žiadosť, životopis s profilovou fotografiou a súhlas so spracovaním osobných údajov zašlite na email: kariera@autoprofitgroup.sk najneskôr do 17.01.2022.
Kontaktovaní a na výberové konanie budú pozvaní len vybraní uchádzači.
Predpokladaný termín ukončenia výberového konania je 24.01.2022.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

24.1.2022 (ostáva ešte 5 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchod, vrcholový manažment

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

* znalosť motorových vozidiel
* flexibilita
* cieľavedomosť
* zmysel pre detail
* samostatnosť pri riešení úloh
* dôslednosť
* technické myslenie
* zmysel pre poriadok a čistotu
* vytrvalosť
* pozitívny prístup k ľuďom
* profesionálne správanie
* lojalita
* absolvované školenia pre značku ŠKODA, VW výhodou
* vzťah k automobilom
* ochota sa vzdelávať
* základy účtovníctva
* záujem o prácu v oblasti automobilov

Importér vozidiel a náhradných dielov značky ŠKODA na Slovensku.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov