Pridať inzerát

Koordinátor donáškovej služby

Precise s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Strojárenská 3, Košice
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 700 - 1 200 EUR/mesiacIndividuálne podľa skúsenosti, pracovného nasadenia a iných parametrov.
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Teamleader/vedúci smeny -kompletný dohľad nad celou smenou
- Prijímanie objednávok ( telefonicky, cez terminály -bistro,wolt,bolt)
-Zadávanie objednávok do pokladničného systému
-Vytváranie trás pre donáškarov( logistika)
-riešenie problémov zo zákazníkmi
-Kontrola menu a komunikácia s rôznymi platformami( Bistro, bolt ,wolt)
-Koordinovať objednávky - logistika rozvozu
- Robenie uzávierok a zodpovednosť za tržby donáškarov
- Inventariazácia, stav a objednávanie tovaru (nápoje, plasty)
-Pracovný čas od 8:00-21:30 Krátky dlhý týždeň

práca v rozvíjajúcej sa gastro skupine
možnosť kariérneho rastu
mladý kolektív

Po dôkladnom preskúmaní všetkých životopisov - budú iba vhodní kandidáti oslovení a pozvaní na osobné stretnutie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - základy
Microsoft Excel - základy

Počet rokov praxe

1

dobré komunikačné zručnosti
Milé a profesionálne vystupovanie
zodpovednosť a vytrvalosť
Dobré organizačné schopnosti

Spoločnosť prevádzkuje viac prevádzok v rámci Košíc ako Kantíny, ala cartové reštauráciu, streetfood a externý Catering. Do nášho portfólia partí : Smile streetfood, La HAcienda , Precise Kantína , Precise Catering , Hotel DAM ,AMS Agency, Red Velvet Cakes, Red Velvet Breakfast , Inventár Košice

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Adresa spoločnosti

Mlynárska 19
040 01 Košice