Pridať inzerát

Referent nákupu - strojársky segment

PRAMA s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 150 EUR/mesiaczákladná mzda záleží od skúseností uchádzača + ročný bonus vo výške 10% ročného platu
  • Termín nástupu: ihneď/dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• spolupráca pri vybavovaní objednávok náhradných dielov,
• spolupráca s oddelením skladových zásob v rámci kontroly stavu na sklade,
• zodpovednosť za správne stanovenie bezpečnostnej zásoby na sklade na základe aktuálnej situácie, jej pravidelná kontrola a aktualizácia,
• vyjednávanie o technických a obchodných aspektoch objednávok a/alebo dodávok neštandardných a atypických komponentov,
• vytváranie nových položiek materiálu/náhradných dielov, správa katalógu náhradných dielov v systéme SAP,
• občasné zastupovanie v sklade (vo výnimočných situáciách, inak stabilné pracovisko nachádzajúce sa v našich moderných kancelárskych priestoroch).

• možnosť osobnostného rozvoja a kariérneho rastu - sme veľká spoločnosť kde je skutočne podnecovaný priestor na rast),
• zaškolenie - nevyžadujeme predošlú skúsenosť so strojárskym segmentom,
• systém benefitov (možnosť čerpania bodov v oblasti šport, kultúra, vzdelávanie, relax, apod.)
• príspevok na DDS, MultiSport karta,
• odmeny pri pracovnom výročí, pri narodení dieťaťa, za odporúčanie uchádzača o zamestnanie a ďalšie,
• priateľský kolektív a príjemné, moderné pracovné prostredie,
• zázemie prosperujúcej nadnárodnej spoločnosti,
- možnosť bezplatného ubytovania v moderných apartmánoch.

Ak Vás naša ponuka zaujala, pošlite nám prosím Váš životopis na email info@prama.sk.

V prípade otázok volajte na t.č.:
0948/ 908 777.

Súčasťou výberového procesu bude online Excel test.
Následne budeme realizovať online pohovor.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Našim klientom je globálne pôsobiaca spoločnosť, líder vo svojom segmente.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

- hľadáme kandidátov so skúsenosťami v oblasti nákupu / na odvetví kde ste pôsobili nezáleží, máme pristor na produktové zaškolenie/,
- radi dáme šancu aj juniorským kandidátom s menším množstvom skúseností a chuťou sa učiť,
- predošlá skúsenosť v SAP-e je výhoda pri zaúčaní, nie je to však podmienka prijatia,
- znalosť anglického jazyka - bude využívaný len v písomnom styku,
- multitasking,
- dobrá znalosť Excel-u.

Sme spoločnosť zabezpečujúca profesionálne personálne služby so špecializáciou na výber zamestnancov. Na našej metodike a prístupe ku klientom pracujeme mnoho rokov a máme za sebou množstvo úspešne zrealizovaných projektov.
S našimi klientmi budujeme partnerské vzťahy, ktoré zahŕňajú tvorbu stratégie a taktiky v oblasti inovatívnych riešení v riadení ľudských zdrojov.
Naše skúsenosti nám umožňujú zodpovedne sa venovať veľkým projektom. Ako malý tím však dokážeme poskytnúť osobný prístup, ktorý je vo väčších firmách málokedy k dispozícii.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci