Pridať inzerát

Zámočník / Montér oceľových konštrukcií

PRAMA s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Martin
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 6 - 8 EUR/hod.mzda sa odvíja od skúseností
  • Druh pracovného pomeru: živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme 2 nové posily do tímu.
Ponúkame dlhodobú prácu pre 2 zámočníkov/ montérov oceľových konštrukcií.

- možnosť zaučiť sa,
- férovosť,
- rodinná atmosféra vo firme,
- záujem prispôsobiť sa požiadavkám pracovníkov,
- možnosť vypomôcť s ubytovaním.

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, prosím zašlite nám Váš životopis na email info@prama.sk.

Prípadne volajte na t.č. 0948/908 777.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Našim klientom je menšia strojárska výroba.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Slovenský jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Srbský jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Ukrajinský jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Ruský jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- hľadáme šikovných pracovitých ľudí aj bez skúseností - radi zaučíme,
- skúsenosti ako zámočník/zvárač sú len výhodou.

Sme spoločnosť zabezpečujúca profesionálne personálne služby so špecializáciou na výber zamestnancov. Na našej metodike a prístupe ku klientom pracujeme mnoho rokov a máme za sebou množstvo úspešne zrealizovaných projektov.
S našimi klientmi budujeme partnerské vzťahy, ktoré zahŕňajú tvorbu stratégie a taktiky v oblasti inovatívnych riešení v riadení ľudských zdrojov.
Naše skúsenosti nám umožňujú zodpovedne sa venovať veľkým projektom. Ako malý tím však dokážeme poskytnúť osobný prístup, ktorý je vo väčších firmách málokedy k dispozícii.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Adresa spoločnosti

PRAMA s.r.o
Bosáková 7
851 04 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Miroslava Dobríková
Tel.: 0948 908 777
E-mail: poslať životopis