Pridať inzerát

Prípravár pred realizáciou

PRAKTIKPUMP s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Priemyselná 444, Ladomerská Vieska
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 - 1 200 EUR/mesiacv závislosti od praxe a schopností, 13.plat
  • Termín nástupu: dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho profesionálneho tímu hľadáme šikovného Prípravára pred realizáciou stavieb , ktorý by spolupracoval s projekčným oddelením na projektoch v rámci čerpacích staníc, úpravní vôd, čističiek odpadových vôd ako aj rôznych priemyselných chladiacich systémov.

- príprava materiálu na montáže podľa zoznamu zo skladu a od dodávateľov
- kontrola a zabezpečovanie montáže a chýbajúci materiál viacerých stavieb
- priama koordinácia v rámci projektových manažérov a montážnych tímov
- dopytovanie materiálu
- kontrola a evidencia skladových zásob pre realizáciu
- príprava dokumentov spojených s realizáciou
- komunikácia a samostatné rokovania so subdodávateľmi,
- prezentácia výsledkov nadriadeným,
- ostatné práce podľa potrieb spoločnosti

Ponúkame inšpiratívne pracovné prostredie plné nových výziev a k tomu zaujímavé finančné a nefinančné benefity:

• služobný telefón;
• služobný notebook;
• v prípade potreby je k dispozícii služobné auto;
• práca pre úspešnú a stabilnú, dobre prosperujúcu slovenskú spoločnosť, ktorej klientelu tvoria najmä veľké strategické spoločnosti;
• práca pre spoločnosť, ktorá vyvíja najmodernejšie čerpacie systémy, čím sa radí medzi špičku vo svojom obore;
• nemáme žiadne korporátne štruktúry, ale poskytujeme dobré pracovné zázemie a individuálny a flexibilný prístup k potrebám zamestnanca;
• priateľská a otvorená firemná kultúra;
• pravidelný odborný aj osobný rozvoj prostredníctvom školení na Slovensku aj v zahraničí;
• dlhodobo perspektívna práca s možnosťou ďalšieho odborného a kariérneho rastu;
• dostatočný priestor na sebarealizáciu a uplatňovanie vlastných nápadov;
• práca s najnovšími a najmodernejšími technológiami vo svete;
• 13. plat;
• finančný príspevok na jazykový kurz;
• každoročné firemné spoločenské podujatia.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Stavebníctvo alebo strojárstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
AutoCAD - základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

Stavebníctvo a strojárenstvo
3

- cieľavedomosť, vysoké pracovné nasadenie
- organizačné schopnosti
- samostatnosť pri riešení úloh
- dôslednosť a zodpovednosť
- znalosť stavebných postupov, technológií a prax v stavebníctve

Spoločnosť PRAKTIKPUMP, s.r.o. je inovatívna rodinná firma, ktorá pôsobí na slovenskom trhu viac ako 20 rokov. Za toto obdobie sa stala najkomplexnejším hráčom v oblasti čerpacích technológií na Slovensku, zastrešujúc tímy najväčších profesionálov v odvetví. PRAKTIKPUMP je zároveň pionierom v oblasti výskumu, vývoja a výroby nových produktov a technológií.

Viac informácií na www.praktikpump.sk

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Jesenského 63
960 01 Zvolen