Pridať inzerát

Asistentka konateľa

PRAKTIKPUMP s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Priemyselná 444, Ladomerská Vieska
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900 - 1 000 EUR/mesiacv závislosti od praxe a schopností, 13. plat
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Aktívna spolupráca s vedením spoločnosti
• Príprava podkladov na manažérske porady
• Podpora marketingových a obchodných činností a komunikácia s klientmi (telefonicky, email, osobne)
• Technicko-organizačné činnosti
• Vybavovanie všeobecnej a dôvernej korešpondencie v slovenskom a anglickom jazyku
• Spracovávanie týždenných reportov jednotlivých oddelení spoločnosti, atď.
• Koordinácia internej komunikácie medzi oddeleniami
• Participácia na pracovných cestách, aktívne riadenie osobného vozidla

• práca pre úspešnú a stabilnú, dobre prosperujúcu slovenskú spoločnosť, ktorej klientelu tvoria najmä veľké strategické spoločnosti;
• práca pre spoločnosť, ktorá vyvíja najmodernejšie čerpacie systémy, čím sa radí medzi špičku vo svojom obore;
• nemáme žiadne korporátne štruktúry, ale poskytujeme dobré pracovné zázemie a individuálny a flexibilný prístup k potrebám zamestnanca;
• priateľská a otvorená firemná kultúra;
• pravidelný odborný aj osobný rozvoj prostredníctvom školení na Slovensku aj v zahraničí;
• dlhodobo perspektívna práca s možnosťou ďalšieho odborného rastu;
• dostatočný priestor na sebarealizáciu a uplatňovanie vlastných nápadov;
• práca s najnovšími a najmodernejšími technológiami vo svete;
• pravidelná pracovná doba
• 13. plat;
• firemné teambuildingové akcie;

Informácie o výberovom konaní

Hľadáme Vás!
Príležitosť na osobný a profesionálny rast v spoločnosti zahajujúcej výrobu vlastných priemyselných čerpadiel.
Ak ste osoba, ktorá hľadá výzvy, rada komunikuje s ľudmi, baví Vás práca, potom si myslíte, že naša ponuka je pre Vás tá správna a môžete nám poslať Vašu žiadosť na e-mail.

Vopred ďakujeme všetkým, ktorý nám zašlú svoj životopis. Na osobný pohovor pozývame len tých, ktorí budú spĺňať nami požadované kritériá.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomické, manažment, právnické,

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

- zodpovednosť, spoľahlivosť, korektný prístup k práci
- samostatnosť, systematickosť
- komunikatívnosť, príjemné vystupovanie
- rýchla orientácia v práci
- zvládanie stresových situácií
- zmysel pre detail, precíznosť
- aktívny prístup k práci
- aktívna vodička

Spoločnosť PRAKTIKPUMP je expertom na priemyselné aplikácie čerpacej a vákuovej techniky.

Firma je dnes najkomplexnejším hráčom na slovenskom trhu priemyselných čerpadiel, vývev a armatúr. Je partnerom pre návrh, technické poradenstvo, optimalizáciu, projekciu, výrobu, dodávku, montáž, či servis čerpacej techniky. Zastupuje desiatky svetových výrobcov a značiek, zároveň ponúka čerpadlá vlastnej značky PRAKTIKPUMP.

Viac informácií na www.praktikpump.sk.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Jesenského 63
960 01 Zvolen