Pridať inzerát

Skladník

PRAKTIKPUMP s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Ladomerská Vieska
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900 - 1 000 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- fyzické preberanie tovaru dodaného do skladu, kontrola dodacích listov a ďalších sprievodných dokumentov
- označovanie tovaru pri prevzatí, ukladanie a skladovanie tovaru
- príprava a výdaj tovaru, v prípade potreby vracanie tovaru dodávateľom
- udržiavanie skladových priestorov v predpísaných podmienkach
- zaisťovanie bezpečnosti tovaru
- zodpovednosť za správu materiálu, spolupráca na inventúrach tovaru v sklade
- aktualizácia údajov o zásobách, evidencia pohybu zásob a vedenie záznamov o zásobách tovaru
- spolupráca pri vykládke kamiónov
- obsluhovanie vysokozdvižného vozíka v prípade objemných nákladov a ťažko dostupných miest

Iné výhody:
• práca pre úspešnú a stabilnú, dobre prosperujúcu slovenskú spoločnosť
• dobré pracovné zázemie a podpora zamestnancov;
• priateľská a otvorená firemná kultúra;
• 13. plat,
• firemné teambuildingové akcie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Veľkou výhodou, nie však podmienkou je technické vzdelaniee

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Spoločnosť PRAKTIKPUMP, s.r.o. je inovatívna rodinná firma, ktorá pôsobí na slovenskom trhu viac ako 20 rokov. Za toto obdobie sa stala najkomplexnejším hráčom v oblasti čerpacích technológií na Slovensku, zastrešujúc tímy najväčších profesionálov v odvetví. PRAKTIKPUMP je zároveň pionierom v oblasti výskumu, vývoja a výroby nových produktov a technológií.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Jesenského 63
960 01 Zvolen