Pridať inzerát

Kontrolór kvality - automotive

PRACA.SK, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Nová Ves
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900 EUR/mesiacFinálna ponuka pre vybraného kandidáta, bude komplexné zhodnotená, podľa jeho schopností a doterajších pracovných skúseností.
  • Termín nástupu: Ihneď, resp. dohodou.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Vstupná kontrola materiálov, procesnú kontrolu výroby a systém kvality
• Zabezpečenie Q požiadavky na výrobky / procesy a vzorové a limitné kusy pre výrobu
• Riadenie metrológie, kalibrácie
• Riadenie zákazníckych reklamácii
• Dodržiavanie požiadaviek IMS

• koncoročný bonus vo výške mesačného platu
• vzdelávanie
• pružný pracovný čas

Ak máte záujem o pracovnú ponuku a spĺňate požiadavky na zverejnenú pracovnú pozíciu, prosím pošlite nám svoj životopis na info@pracask.sk.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Našim klientom je spoločnosť, ktorá je zameraná na výrobu špeciálnych káblových zväzkov pre potreby automobilového priemyslu významných značiek.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- prednostne sa vyžaduje ovládanie NJ

PRACA.SK, s.r.o. je personálna spoločnosť, ktorá sa zameriava na recruitment a headhunting pracovníkov v oblasti výroby, elektrotechnického priemyslu, logistiky a služieb.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Adresa spoločnosti

Komenského 5
040 01 Košice