Pridať inzerát

CNC programátor / CNC operátor

PRACA.SK, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Tornaľa
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 EUR/mesiac• Finálna ponuka pre vybraného kandidáta bude komplexné zhodnotená podľa jeho schopností a doterajších pracovných skúsenosti + iné bonusy v zmysle firemnej politiky. • Ubytovanie v prípade potreby na náklady zamestnávateľa.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Uvedené pracovné ponuky CNC programátor alebo CNC operátor obsadzujeme pre nášho klienta v stabilnej medzinárodnej rodinnej firme, ktorá patrí k lídrom vo svojej oblasti na svetovom trhu.

• CNC programátor obrábacích centier - fréza, sústruh v kusovej a malosériovej výrobe, testovanie programov vo výrobe.

• CNC operátor - obsluha vŕtačky, elektrickej pásovej píly, obrábacích centier, horizontálnej vyvrtávačky – vŕtanie.
• Rezanie a opracovanie dielcov pre hydraulické ohraňovacie lisy, hydraulické nožnice a ďalšie dielce na laserové páliace stroje.
• Výkon rôznorodých prác na obrábacích strojoch na základe programu.

• stabilná pracovná pozícia
• možnosť profesijne rásť a stále sa zdokonaľovať
• motivujúce mzdové podmienky
• plat relevantný praxi a skúsenostiam, uvedená min. suma v zmysle platného zákona, str. lístok len 0,75 EUR na deň, príplatok za cestovanie alebo ubytovanie zdarma, 50% za nadčasy cez týždeň, 100% cez víkend, príplatok na 3.pilier, bonusy za dochádzku a iné.

V prípade, že Vás pracovná ponuka zaujala, kontaktujte nás zaslaním Vášho životopisu na info@pracask.sk alebo priamo telefonicky na číslach 0907192799, 0903562293.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Náš klient ponúka po celom svete široké portfólio strojov zameraných na opracovanie plechov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• vyučený v strojárskom odbore výhodou
• znalosť čítania technickej dokumentácie
• ochota pracovať na zmeny

PRACA.SK, s.r.o. je personálna spoločnosť, ktorá sa zameriava na recruitment a headhunting pracovníkov v oblasti výroby, elektrotechnického priemyslu, logistiky a služieb.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Adresa spoločnosti

Komenského 5
040 01 Košice