Pridať inzerát

PR manažér

PR Clinic s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Miletičova, Ružinov
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 200 EUR/mesiacPonuka je "od". Výška mzdy závisí od skúseností a seniornosti uchádzača
  • Termín nástupu: asap
  • Druh pracovného pomeru: živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Druhá najväčšia PR agentúra na Slovensku hľadá PR managera. Práce a klientov je veľa a nás aktuálne málo, preto v našom veselom kolektíve radi privítame skúseného človeka, ktorý sa zvládne starať o vlastných klientov, vie komunikovať v angličtine a písanie tlačových správ či príprava komunikačných stratégií mu nerobí problém.

Zameriavame sa predovšetkým na strategické PR a krízovú komunikáciu, korporátnu komunikáciu, B2B či produktové PR, CSR či employer branding, za čo každoročne získavame prestížne ocenenia na domácich aj zahraničných súťažiach. Oceňujeme rýchlosť, samostatnosť, schopnosť učiť sa na vlastných chybách a tvorivého ducha.

Náplň práce:
- Pravidelná komunikácia s klientom (často v angličtine)
- Tvorba komunikačného plánu a stratégií
- Písanie PR správ a natívnych textov
- Príprava tlačových správ a podkladov pre konferencie
- Vydávanie a príprava stanovísk
- Media monitoring
- Spolupráca s médiami a influencermi
- Koordinácia projektov a dohľad nad budgetom
- Reporting

- Navyše týždeň dovolenky od Vianoc do Silvestra
- Nadštandardný plat (ponuka je naozaj "od")
- Po roku zmluvu na dobu neurčitú
- Homeoffice
- Teambuildingy

Kontaktovať a pozývať na osobný pohovor budeme len vybraných uchádzačov, ktorí najviac spĺňajú požadované kritériá.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

PR, médiá

Počet rokov praxe

2

- Anglický jazyk slovom aj písmom
- Bezchybné ovládanie slovenského jazyka slovom aj písmom, perfektná štylistika
- Analytické myslenie
- Prehľad v aktuálnom dianí
- Skúsenosti s PR a médiami
- Príjemné vystupovanie a verbálny prejav
- Samostatnosť a zodpovednosť
- Schopnosť pracovať v tíme, ale aj riadiť si vlastné projekty
- Organizačné schopnosti

Stabilne patríme medzi TOP 3 najväčšie PR agentúry na Slovensku a každoročne získavame prestížne ocenenia na domácich aj zahraničných súťažiach. Zameriavame sa predovšetkým na strategické PR, korporátnu komunikáciu a riešenie komunikačných kríz. Sme však full service agentúrou, ktorá dokáže naplniť aj tie najnáročnejšie požiadavky. Medzi našimi klientmi nájdete veľké značky ako ŠKODA AUTO Slovensko, Volkswagen, Plzeňský Prazdroj Slovensko, Absolut vodka, Siemens Healthineers či AAA auto. Staráme sa aj o menších klientov či klientov z oblasti hospodárstva, auto-motive a real estate. Pravidelne bodujeme na slovenských a medzinárodných súťažiach.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci