Pridať inzerát

Technický a obchodný zástupca pre západné Slovensko

PPSYS s. r. o.

  • Miesto práce: Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 200 - 2 500 EUR/mesiacod 1 200€ brutto + bonusy a podiely na obrate. Horná hranice neexistuje. Základná mzda je závislá od vzdelania, praxe, zručností.
  • Termín nástupu: Marec 2022

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Technické a obchodné zastupovanie spoločnosti. Technické poradenstvo. Riadenie odberateľských vzťahov. Aktívne vyhľadávanie nových obchodných príležitostí, získavanie nových klientov a budovanie dobrých vzťahov so zákazníkmi. Analyzovanie potrieb a požiadaviek zákazníkov, hľadanie optimálnych riešení pre vyriešenie požiadaviek zákazníka. Plnenie stanovených obchodných plánov.

Voľnosť pri organizácii pracovného času.
Podpora pri rozvíjaní zručností v oblasti automatizácie a obchodu.
Telefón, notebook, auto.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Stredoškolské alebo vysokoškolské vzdelanie v elektrotechnickom alebo strojárskom odbore (napr.: automatizácia, kybernetika, mechatronika, elektrotechnika, ..)

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Technické myslenie. Komunikácia na vysokej úrovni. Schopnosť doťahovať veci do konca. Samostatnosť. Schopnosť analyzovať a riešiť problémy. Schopnosť organizovať a plánovať si prácu. Pružnosť v myslení.

Vyvíjame, vyrábame a dodávame systémy priemyselnej automatizácie, strojového videnia, jednoúčelové stroje. Dodávame kompletné riešenia spojené s meraním, odstraňovaním a kontrolovaným generovaním statickej elektriny vo výrobnom procese a komponenty pre efektívne využívanie stlačeného vzduchu.