Pridať inzerát

Účtovník

PPS Vývoj, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Buzulucká 3, 960 01 Zvolen
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 200 EUR/mesiac- základná mzda + bonusy - finálna úroveň závisí od individuálnych schopností a skúseností vybraného kandidáta - motivačné mzdové ohodnotenie po zapracovaní
  • Termín nástupu: ASAP
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- komplexné a ucelené spracovanie účtovnej agendy v súlade s platnou legislatívou
(v programe HELIOS Orange)
- účtovanie a správa majetku
- účtovanie faktúr, interných dokladov, bankových výpisov
- spracovanie mzdovej agendy pre zamestnancov spoločnosti
- evidencia a účtovanie pokladne
- účtovanie skladov, mesačné kontroly skladov
- príprava štatistických výkazov
- spracovanie ročných účtovných závierok, daňových priznaní DPH, DzP PO, DzMV
- komunikácia s úradmi, finančnými inštitúciami, audítormi

- stabilné zamestnanie v silnej spoločnosti
- jazykové a odborné vzdelávanie
- možnosť uplatňovať svoje skúsenosti, znalosti a nápady
- práca v profesionálnom priateľskom kolektíve
- možnosť získania cenných skúseností a praxe

Hľadáme kvalifikovanú, precíznu a zodpovednú osobnosť, ktorá má chuť pracovať s nami.
Žiadosť spolu so životopisom a motivačným listom posielajte na adresu: majerechova@ppsvyvoj.sk

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomika, účtovníctvo, financie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - expert
Mzdové účtovníctvo - expert
Pokladňa - pokročilý
Fakturácia - pokročilý
Skladové hospodárstvo - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Windows - pokročilý
Hospodárska korešpondencia - pokročilý

Počet rokov praxe

hlavný účtovník, samostatný účtovník, účtovník
5

- dynamická a flexibilná, zodpovedná osobnosť
- tímový hráč
- ekonomické vzdelanie, skúsenosť s vedením účtovníctva a
daňovou problematikou

Strojárska spoločnosť zabezpečujúca projektovanie, výrobu, dodávku strojných zariadení, jednoúčelových strojov, prípravkov, zvárací pracovísk a špeciálnych zváraných konštrukcii.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Buzulucká 3
960 01 Zvolen