Pridať inzerát

Kontrolór v strojárskej výrobe I.

PPS Group a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Detva
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 EUR/mesiacod 1 000,- € brutto (Základná mzda* + platové rozpätie + výkonnostná odmena) *Z toho základná mzda 788,- €
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vykonávanie medzioperačnej a výstupnej kontroly na zvarovni formou inšpekcie. Vypracovávanie - upozornení kontroly, hlásenia nepodarkov v systéme QAD pri zistení chýb konštrukcie, technológie, porušovania technológie a iných chýb.
Vypracovávanie analýz zistených chýb v procesoch, odborných stanovísk k reklamovaným chybám, určovanie príčin ich vzniku a navrhovanie náprav opatrení za účelom zamedzenia ich opakovania.

Ubytovanie zdarma
Bohatý sociálny program

Žiadosť o prijatie do pracovného pomeru s profesijným životopisom je potrebné zaslať na Email:uchadzaci@ppsgroup.sk. Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú potrebné požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technický

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Výhodou je certifikát podľa STN EN ISO 9712 pre vykonávanie: vizuálnej kontroly zvarov - VT2
Znalosť anglického jazyka - výhodou
Vhodné aj pre študenta VŠ, končiaceho 5. ročník

Spoločnosť so 60 ročnou tradíciou v strojárenskej výrobe sa v súčasnosti zameriava na výrobu stredne veľkých a stredne ťažkých zváraných konštrukcií pre celosvetovo známych zákazníkov. Portfólio tvoria prevažne rámy, výložníky, ramená pre stroje a zariadenia používané v banskom, stavebnom, drevospracujúcom priemysle, logistike a preprave. Spoločnosť je technologicky vybavená tak, že dokáže zákazníkovi poskytnúť komplexné služby od operácií delenia materiálu až po finálne operácie lakovania a montáže.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

Tajovského 7
962 12 Detva

Kontakt