Pridať inzerát

Technológ, programátor CNC strojov

PPS Group a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Detva
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 EUR/mesiacod 1 000,- € brutto (podľa skúseností) + 200,-€ príplatok za jazykové znalosti (Základná mzda* + platové rozpätie + výkonnostná odmena) *Z toho základná mzda 788,- €
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Navrhuje technológie opracovania zvarencov na CNC strojoch podľa požiadaviek vo výkresovej dokumentácii.
Spracováva programy pre CNC stroje pre systémy Siemens a Heidenhain.
Poskytuje návrh potrebného náradia pre opracovanie.
Spracováva požiadavky na návrh potrebných upínacích prípravkov.
Poskytuje návrh rezných parametrov opracovania.
Vykonáva odladenie spracovaných programov spolu s obsluhou stroja.
Navrhuje a implementuje opatrenia zamerané na optimalizácie procesu obrábania na CNC strojoch v oblasti rezných parametrov, používaného náradia alebo spôsobu opracovania.
Zodpovedá za prípravu podkladov pre výpočet noriem spotreby času a nákladov.

Ubytovanie zdarma v areáli firmy.
Bohatý sociálny program.
Možnosť odborného rastu

Žiadosť o prijatie do pracovného pomeru spolu s profesijným životopisom je potrebné zaslať na E-mail:uchaczaci@ppsgroup.sk. Uchádzači, ktorí budú spĺňať požiadavky, budú pozvaní na pracovný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technický

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
AutoCAD - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Odborná prax na podobnej pozícii,
Skúsenosti s technológiou trieskovaného obrábania
Počítačové zručnosti
Práca s výkresovou dokumentáciou
Anglický jazyk - mesačný príplatok za vyššiu úroveň

Spoločnosť so 60 ročnou tradíciou v strojárenskej výrobe sa v súčasnosti zameriava na výrobu stredne veľkých a stredne ťažkých zváraných konštrukcií pre celosvetovo známych zákazníkov. Portfólio tvoria prevažne rámy, výložníky, ramená pre stroje a zariadenia používané v banskom, stavebnom, drevospracujúcom priemysle, logistike a preprave. Spoločnosť je technologicky vybavená tak, že dokáže zákazníkovi poskytnúť komplexné služby od operácií delenia materiálu až po finálne operácie lakovania a montáže.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

Tajovského 7
962 12 Detva