Pridať inzerát

Obchodný zástupca pre značku Dr. Gerard

PPRESS, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Banská Bystrica
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 1 200 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: 1.10.2021

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vašou úlohou bude vytvárať nové obchodné príležitosti a vyhľadávať obchodný potenciál v zverenom regióne na strednom Slovensku - Banská Bystrica a širšie okolie.

Aká bude Vaša pracovná náplň?

Medzi hlavné pracovné aktivity bude patriť komunikácia s nákupcami a vedúcimi predajní za účelom umiestňovania a predaja širokého portfólia produktov značky Dr. Gerard v predajniach. Vaša denná aktivita bude predovšetkým navštevovanie predajní, spojené s navrhovaním objednávok a príjmanie prípadných reklamácií.

Čo očakávame?

- Predovšetkým orientáciu na potreby klientov
- Skúsenosti v obchode, ideálne v podobnom segmente
- Ochotu poskytovať poradenstvo pri výbere vhodných produktov pre zákazníkov
- Vodičské oprávnenie typu B
- Ochotu vytvárať dobré vzťahy s odberateľmi

Okrem benefitov stabilnej spoločnosti s dlhou históriou a priateľským vedením ponúkame taktiež:

- Firemné vozidlo s možnosťou využitia na súkromné účely
- Firemný mobil
- Prístup k sladkému potešeniu pre Vašu rodinu

Informácie o výberovom konaní

Na našu mailovú adresu nám zasielajte svoje životopisy.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Obchod

Počet rokov praxe

2

Dobrá a priateľská komunikácia
Reprezentatívne vystupovanie a profesionálny prístup k riešeniu vzniknutých situácií.

Import, výroba a distribúcia potravín

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Fučíkova 15
962 12 Detva
www.ppress.sk