Pridať inzerát

Recepčný / Recepčná

PPIS, spol. s r.o.

  • Miesto práce: Penzión Víchrica, Jilemnického, Veľká Lomnica
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 5 EUR/hod.Bonusy
  • Termín nástupu: Dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

V malom rodinnom penzióne hľadáme na výpomoc pomocnú recepčnú.
Recepčná vykonáva uvítanie hostí, registrácia hostí, prideľovanie izieb, práca s rezervačným a pokladničným systémom, príjem hotovostných a bezhotovostných platieb.
Udržiavanie čistoty a poriadku na recepcii.
Pomocné práce v penzióne - obsluha pri výdaji raňajok, večerí, nápojov (cca 15 až 20 hostí). Príležitostné upratovanie izieb.

Práca v malom kolektíve

Hľadáme zodpovedného a spoľahlivého človeka na brigádu (prípadne trvalý pracovný pomer), ktorý rád pracuje s ľuďmi, vítaný sú aj študenti stredných a vysokých škôl hľadajúcich brigádu na leto so skúsenosťami s prácou na pokladni, pri výdaji jedál.

V prípade záujmu prosíme o zaslanie životopisu spolu s fotografiou, telefonickým kontaktom a žiadosťou o zamestnanie na našu e-mailovú adresu. Uchádzačov budeme osobne kontaktovať.

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

hotelierstvo, cestovný ruch

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy
E-mail - Základy

Prax na pozícii/v oblasti

vítaná

• Zodpovedný a pozitívny prístup k práci,
• Ochota pracovať

Naša spoločnosť prevádzkuje malý rodinný penzión priamo v centre Veľkej Lomnice.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci