Servis špecialista - školiteľ CYKLO&SKI (pre sieť športových predajní EXIsport)

PPG Group s.r.o.

  • Miesto práce: Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 300 EUR/mesiaczákladná mzda (1.300) + variabilná zložka mzdy
  • Termín nástupu: ASAP

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Miesto pôsobenia: Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj, Trenčiansky kraj, Žilinský kraj
Servisné stredisko: Nitra
Podmienka: prax v predaji a servise bicyklov min 2 roky!

Náplň práce:
• zastrešenie servisu - zameraného na CYKLO&SKI (podľa sezóny) v 10 prevádzkach
• predpredajný a garančný servis, kontrolné a diagnostické činnosti
• správa skladu náhradných dielov, hmotná zodpovednosť za sklad ND, objednávanie ND, vytváranie kariet
• komunikácia s category manažérom, ako aj so servisnými technikmi jednotlivých dodávateľov a s príslušnými distribučnými spoločnosťami
• zabezpečenie PROMO a TESTOVACÍCH akcií na vybraných predajniach (CYKLO&SKI)
• aktívne vyhľadávanie potencionálnych klientov v rámci BIKE a SKI segmentu v SR
• individuálny predaj cez B2B, za extra odmenu
• sledovanie nových trendov v CYKLO&SKI segmente

• príprava obsahovej stránky náplne kurzov a štruktúrovaných školení, zameraných na tovaroznalectvo v oblasti CYKLO&SKI segmentu,
• realizácia tréningov a kurzov v oblasti predpredajného a garančného servisu, pravidelné preškoľovanie zamestnancov v oblasti montáže a servisu CYKLO&SKI
• overovanie a hodnotenie nadobudnutých vedomostí rôznymi formami písomných, ústnych a praktických testov
• administratívne činnosti v súvislosti s vedením evidencií, prehľadov, spracovanie záznamov zo školení, a pod.
• poskytovanie spätnej väzby a pravidelný reporting na týždennej báze
• zastupovanie v prípade neprítomnosti servisného technika v rámci SR

• služobný mobil, notebook
• služobné auto
• firemné benefity a istoty
• práca v mladom, kreatívnom a flexibilnom kolektíve
• profesionálny pracovný tím a prostredie
• firemná klíma ktorú tvorí dynamika, ambicióznosť a radosť z učenia sa nových vecí

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Údaje, ktoré nám poskytnete starostlivo posúdime a spracujeme v súlade so zákonom o ochrane osobných údajov. Vzhľadom na veľký záujem žiaľ nie je reálne možné odpovedať každému kandidátovi, preto budeme telefonicky kontaktovať len uchádzačov, ktorí spĺňajú požadované kritériá na danú pozíciu.
V prípade, že Vás nebudeme kontaktovať do termínu ukončenia výberového konania považujte prosím výberové konanie za uzavreté, s tým, že na danú pozíciu bol vybraný iný kandidát, ktorý spĺňa všetky nami uvedené požiadavky na danú pozíciu.
Ďakujeme za pochopenie.

Spolu so žiadosťou zasielajte prosím aj súhlas s uschovaním Vašich osobných údajov v spoločnosti PPG Group, s.r.o. v tomto znení:
"Týmto dávam súhlas spoločnosti PPG Group, s.r.o. na spracovanie, správu a archiváciu mojich osobných údajov uvedených v životopise na dobu neurčitú, v zmysle Zákona č.122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov, pre účely evidencie uchádzačov a pre účely ďalšieho spracovania".

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Manuálne zručnosti - expert
Technická gramotnosť - expert
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Word - základy
Microsoft Excel - základy
Internet - pokročilý
Microsoft PowerPoint - základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Ak ste pozitívne naladená, komunikatívna a dynamická osobnosť s príjemným vystupovaním, tak ste to práve vy, koho hľadáme.

Požadujeme:
• prax v predaji a servise bicyklov min 2 roky!
• všeobecnú technickú gramotnosť
• manuálne zručnosti
• aktívny vzťah k cyklistike a k lyžovaniu
• výborné prezentačné, lektorské a komunikačné
zručnosti
• proaktivitu, inovatívnosť pri tvorbe nových
tréningov, projektov
• prehľad na trhu so športovým tovarom
• time management na vysokej úrovni
• neustály profesijný rozvoj, štúdium a samovzdelávanie
• vysoké pracovné nasadenie
• časovú flexibilitu
• bezúhonnosť

PPG Group s.r.o. je slovensko-česká spoločnosť, prevádzkujúca sieť maloobchodných predajní značky EXIsport. Ponúkame široký sortiment športových potrieb a športovej módy, napĺňajúc svoj zámer byť lídrom vo svojom segmente.
Na slovenskom trhu pôsobíme už vyše 15 rokov, s rozrastajúcou ponukou poskytovaných služieb.
V súčasnosti prevádzkujeme sieť 21 maloobchodných prevádzok, doplnenú E-shopom.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Opatovská cesta 14
040 01 Košice