Pridať inzerát

Vodič sk. C - s možnosťou ubytovania v Brne

PPG Deco Slovakia, s.r.o.

  • Miesto práce: Juhomoravský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 31 000 Kč/mesiac+ bonusy v závislosti od výkonu
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Poznáte farby značky Primalex, Johnstone´s, Balakryl, ProGold a Praktik? Chcete s nimi pracovať v medzinárodnej spoločnosti, ktoré je jednotkou vo svojom odbore? Oceníte pravidelný príjem a zaujímavé benefity?

Pre našu spoločnosť PPG Deco Czech, a.s. hľadáme do distribučného centra v Modřicích pri Brne kolegu na pozíciu vodič sk. C s nástupom ihneď príp. dohodou. Pracovná doba je pondelok až piatok, víkendy voľné.
Ponúkame možnosť ubytovania na byte v Brne (plne hradené zamestnávateľom).
Ďalej ponúkame náborový bonus vo výške 20.000 Kč:
- 10.000 Kč po odpracovaní prvého mesiaca
- 10.000 Kč po uplynutí skúšobnej doby

Vašou úlohou bude:
- rozvoz tovaru (vrátane nakládky a vykládky) v regióne Morava
- príjem reklamácií
- dodržiavanie platnej legislatívy

- kompletné zaškolenie
- zázemie úspešnej a stabilnej nadnárodnej spoločnosti
- 5 týždňov dovolenky
- stravenky, príspevok na životné/penzijné poistenie
- teambuildingové aktivity hradené zamestnávateľom
- zľava na firemné produky

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vodičský preukaz

C

- vodičský preukaz sk. C
- kvalifikačná karta vodiča
- prax na obdobnej pozícii
- fyzická zdatnosť
- profesný preukaz - výhodou
- platný preukaz ADR - výhodou
- časová flexibilita
- zodpovednosť a spoľahlivosť

Spoločnosť PPG so sídlom v Pittsburgu pôsobí vo viac ako 60 krajinách po celom svete a je svetovým lídrom v oblasti náterových hmôt. Bola založená v roku 1883 a poskytuje svoj sortiment zákazníkom z oblasti priemyslu, stavebníctva, automobilovému priemyslu ako aj koncovým spotrebiteľom.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Sad SNP 667/10
010 01 Žilina