Pridať inzerát

Administratívny pracovník - kvalita

PPC Čab, a. s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Čab
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 850 - 1 100 EUR/mesiacpracovný pomer na dobu neurčitú mzda 850€ je stanovená pre absolventa. Výška základnej mzdy závisí od preukázaných skúseností
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- príprava TEST reportov
- príprava FAT (Factory acceptance test) a MTT (Mechanical test report) - návrh, aktualizácia a finálna verzia
- príprava ITP plánov (inspection test plan) podľa požiadaviek zákazníka
- správy požiadaviek zákazníkov a vedenie registra
- aktualizácia prevádzkových dokumentov (pracovné inštrukcie, prílohy k pracovným inštrukciám, prevádzkové poriadky, atď.) v spolupráci s kompetentnými zamestnancami

- doba zaškolenia vybraného kandidáta trvá 1 rok

- zaujímavý príspevok zamestnávateľa na DDS 1,3% - 3%
- týždenný pracovný čas 37,5 hod.
- štvrťročné odmeny do výšky 150€ podľa stanovených podmienok
-2 sick day/ rok
-2 deň plateného voľna nad rámec dovolenky/rok
-stravovanie v závodnej jedálni, teplé jedlo za 1€
- parkovanie na parkovisku spoločnosti
- 13.plat
- jazykové vzdelávanie na pracovisku za stanovených podmienok
- pitný režim

Životopis je potrebné zaslať elektronickou poštou. Kontaktujeme iba vybraných kandidátov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- zodpovednosť
- dôslednosť
- tímový hráč
- technické myslenie
- ovládanie anglického na požadovanej úrovni je podmienkou
- úroveň ovládania balíka MS Office je podmienkou
- znalosť čítania technických výkresov je podmienkou

PPC Čab a.s. je technologickým lídrom a výrobcom moderných porcelánových elektrických izolátorov na vonkajšie vedenia, rozvodné stanice a elektrostatické odlučovače. Na trhu elektrotechnického porcelánu pôsobíme už od roku 1955 a roku 2007 sme sa stali súčasťou nadnárodnej korporácie PPC Insulators s celosvetovou pôsobnosťou.

V súčasnosti PPC Čab zamestnáva takmer 170 pracovníkov, ktorí sú odborníkmi vo svojich odboroch. Či už sa jedná o špecialistov v oblasti dizajnu, technológie alebo výroby samotnej. PPC Čab poskytuje priestor na rozvoj a získavanie skúseností v početných oblastiach súvisiacich s výrobou a predajom elektrokeramických izolátorov.

Našimi prioritami je porozumieť potrebám zákazníkov a napĺňať ich požiadavky.
Vo vzťahu k zamestnancom uplatňujeme úctu, prejavujeme záujem o ich názory a v informovaní sme transparentní.
Ambíciou PPC ČAB je upevňovať lojalitu svojich súčasných zamestnancov a zároveň byť atraktívnym zamestnávateľom pre talenty.

Ilustračné video znázorňuje, ako prebieha výroba elektrických izolátorov. Videodokument bol zhotovený v našom sesterskom závode v zahraničí.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov