Staňte sa súčasťou nášho tímu! Hľadáme nových kolegov do prevádzky výroby rozvádzačov / Стань частиною нашої команди! Шукаємо нових колег для роботи

PPA CONTROLL, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Vajnorská 137, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800 EUR/mesiacOd 800€ + mesačné prémie. Základná mesačná mzda záleží od skúseností uchádzača. / Від 800€ + щомісячні премії. Основна місячна заробітна плата залежить від досвіду кандидата.
  • Termín nástupu: ASAP alebo dohodou, за згодою
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme nových kolegov (kolegyne) do prevádzky výroby rozvádzačov. Jedná sa o jednoduchú manuálnu prácu – montáž komponentov a zapájanie káblov podľa dokumentácie.

Práca je vhodná aj pre ženy.

Vaši noví kolegovia Vás ochotne zaškolia a pomôžu Vám nabrať správny pracovný rytmus.

Обов’язки, повноваження та відповідальність

Шукаємо нових колег для роботи щитового виробництва. Це нескладна ручна робота - складання комплектуючих і підключення кабелів згідно з документацією. Робота підходить і жінкам.

Ваші нові колеги із задоволенням навчать Вас і допоможуть підібрати правильний робочий ритм.

Informácie o výberovom konaní

Pozíciu obsadzujeme pre dcérsku spoločnosť
PPA ENERGO s.r.o.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

technického smeru so zameraním na elektrotechniku – výhodou, технічний напрямок, орієнтація на електротехніку - перевага

Ukrajinský jazyk - Expert (C2) alebo Slovenský jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Manuálnu zručnosť
• Zodpovedný prístup k práci
• Ochota učiť sa nové veci

• Ручна спритність
• Відповідальний підхід до роботи
Готовність вчитися новому
• Досвід роботи у сфері виробництва електрощитів - перевага

Holding PPA CONTROLL a.s, je líder v SR v oblasti elektrosystémov a automatizovaných systémov kontroly a riadenia. Partner v poskytovaní komplexných služieb pre zákazníka v oblasti predaja energetických komodít a outsourcingových služieb.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov